Energii čeká domácí dvojzápas. Přijede Jágrovo Kladno i Kometa s Flekem

Zveřejněno v Karlovarský kraj ZAK
Od - středa, 18. leden 2023 12:02
Energii čeká domácí dvojzápas. Přijede Jágrovo Kladno i Kometa s Flekem Foto: HC Energie Karlovy Vary

Z venkovního tripu přivezli energetici tři body, další budou chtít získat už tento týden doma. V pátek 20. ledna přivítají na svém ledě Kladno, v neděli 22. ledna pak přijede do Karlových Varů brněnská Kometa. V našlapané tabulce potřebují každý bod a obzvlášť doma potřebují Vaši podporu!

Výhry nad Litvínovem a Mladou Boleslaví na přelomu roku vlily energetikům do domácích duelů novou krev a pomohly vylepšit bilanci v KV Areně. Tu budou chtít naši borci ještě podpořit dalšími úspěchy, které by rádi přidali už tento týden proti Kladnu a Kometě.

PÁTEK 20. LEDNA, 17:30, ENERGIE – KLADNO

Vstupenky v online prodeji zde

Třetí letošní vzájemný duel s Kladnem nabídne utkání 39. kola. V důležitém souboji tabulkových sousedů vyzvou energetici v KV Areně Kladno a budou chtít potvrdit letošní platné pravidlo, že v utkání těchto soupeřů vítězí vždy domácí celek.

Se Středočechy se svěřenci trenéra Davida Bruka letos už dvakrát utkali, a zatímco venku padli 1:4, na domácím ledě soupeře porazili 4:3.

Do sestavy Kladna se už navíc vrátil nestárnoucí fenomén českého hokeje Jaromír Jágr, který ani v 50 letech nepřestává udivovat hokejové fanoušky a odborníky.

NEDĚLE 22. LEDNA, 15:30, ENERGIE – KOMETA

Vstupenky v online prodeji zde

Jen o pouhé tři body více než karlovarští hokejisté má na svém kontě brněnská Kometa. Ta se nedokázala nastartovat ani po výměně trenérů a ve vyrovnaném pořadí Tipsport extraligy drží desáté místo, ale jen s minimálním náskokem na houf pronásledovatelů včetně Energie.

V úvodním letošním měření sil padli naši borci v Brně 1:6, na domácím ledě pak 2:3 po samostatných nájezdech, když o výhru přišli až při brněnské powerplay dvě minuty před koncem. Odveta na ledě Komety se ale vyvedla sladce, z Brna jsme vezli tři body za výhru 3:2.

Do Karlových Varů přijede s Brnem i bývalý dlouholetý energetik a bronzový medailista z mistrovství světa Jakub Flek.

PR