Festival Stříbro žije láká na Turbo i na diskotéku!

Zveřejněno v Kultura ZAK
Od - pátek, 28. červen 2024 12:04
Festival Stříbro žije láká na Turbo i na diskotéku! Ilustrační foto: Martina Shelská

Na svátek Petra a Pavla se můžete vydat na II. ročník festivalu Stříbro žije, a to do prostoru sportovního areálu Baník Stříbro. Vypravit se tam můžete s celou rodinou, na každého totiž čeká zajímavý program.

"Myslíme i na rodiny s dětmi, pro ty jsme připravili dětskou diskotéku a pěnovou párty v době od 12:00 do 15:00, vstupné činí 50 korun. A pak se rozjede hlavní program, zahraje skvělá skupina TURBO (originál), bude ATMO music a můžete tančit i s legendárním disco teamem Umakart & Hallogen a to vše v příjemném prostředí areálu TJ Baník Stříbro. Za celé hudební odpoledne plné zábavy zaplatíte v předprodeji 290 korun, tato částka zahrnuje samozřejmě kompletní program už od 12. hodiny," popsal začátek prázdnin organizátor Štěpán Marek s dodatkem, že na místě je vstupné dražší než v předprodeji.

Zatímco dětský program začíná 29. 6. v pravé poledne, ten hlavní je naplánován od 15:30 a po skončení akce platí ještě vstupenka na after párty do Marko klubu na stříbrském náměstí, která vypukne ve 23:00.

"Naším cílem je, aby si host každého věku z tohoto dne odnesl příjemný kulturní a společenský zážitek a abychom prostě dokázali, že Stříbro umí žít," dodal Marek.