FN Plzeň má Nej sestřičku

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - neděle, 11. říjen 2020 18:37

Marcela Prayerová vrchní sestra Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny FN Plzeň zvítězila ve 12. ročníku soutěže Nej sestřička. Tato neobyčejná žena se probojovala mezi 12 finalistek a zvítězila s počtem 1 007 hlasů z celkového čísla 5 672, které zasílala veřejnost prostřednictvím webu organizátora.

„Měla jsem slzy na krajíčku, upřímně jsem to nečekala. V soutěži se sešla výborná parta, vítězkou se mohla stát kterákoli z nás. Takové ocenění by si zasloužila každá sestřička, která bere svou práci jako poslání. Všem, co mi poslali hlasy, moc děkuji a nesmírně si toho vážím,“ říká Marcela Prayerová.

Marcela Prayerová je ve FN Plzeň výraznou osobností. S kuráží sobě vlastní se vrhla do boje s covidovou pandemií a stala se pomyslnou vůdkyní zdravotních sester v tomto složitém období. Její úsměv a energie zaručuje vždy výbornou náladu na pracovišti. „Gratuluji naší vrchní sestře Marcele Prayerové k vítězství a děkuji za její, velitelství“ v covidové době, její elán a živelná povaha dodávaly všem zdravotníkům spoustu energie, kterou v této nelehké době potřebovali. Marcela Prayerová je úžasný, milý, empatický člověk se srdcem na dlani a já jsem pyšný na to, že takové lidi máme v našem týmu. Sesterská práce je nenahraditelná, a to nejen v době covidové,“ říká na adresu výherkyně ředitel Fakultní nemocnice v Plzni Václav Šimánek.

Fotogalerie

View the embedded image gallery online at:
https://plzen.cz/fn-plzen-ma-nej-sestricku#sigProIdf8f5b3d4b2