Home Zpravodajství Sport Hokejbalisté ...

Hokejbalisté Plzně podlehli Sudoměřicím

Plzeňští mečouni zajížděli na hřiště Sudoměřic, kde ovšem tentokrát na vítězství nedosáhli. Svěřenci Michala Edla podlehli domácí 2:3 na nájezdy.

Již v čase 6:52 otevíral skóre Marek Švarc s asistencí Marka Forejta. Stav 0:1 jsme mohli vidět na tabuli až do času 12:54, kdy se v přesilové hře prosadil domácí Liška.

Druhou třetinu začali mečouni velice aktivně. I když diváci viděli patnáctiminutové dění bez branek, hlavou nemuseli pohybovat jako v tenise, jelikož se skoro celá odehrávala na území domácích.

Třetí dějství bylo oproti předchozímu spíše taktickou bitvou, kdy ani jeden tým nechtěl odejít ze zápasu s prázdnou. Času ubývalo a sil taktéž. V posledních minutách začalo přituhovat a v čase 42:30 dostal domácí tým do vedení Martin Hujsa. S týmem ze západu Čech a zejména s bodovými vyhlídkami to pro tuto chvíli nevypadalo příliš dobře. S poměrně svižnou odpovědí a důkazem, že zápas není nikdy prohraný, přišel v čase 43:38 Ondřej Benedikt, který se po nahrávce kapitána Ondřeje Malého prosadil v power-play. Diváci se nakonec dočkali samostatných střílení. V těch byl domácí tým úspěšnější, a tak si Plzeň odváží z Moravského města pouze jediný bod.