Horoskop pro tento týden: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 3. duben 2023 09:30
Horoskop pro tento týden: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu? ilustrační. Foto: ZAK TV

Každé pondělí vám nově přinášíme pravidelnou rubriku Horoskop pro tento týden. Co čeká vaše znamení v následujících dnech?

Berani – v těchto dnech se máte naučit rozlišovat, co ve Vás a kolem Vás vede k životu a co už je překonané. Také to, co Vám dodává energii a co Vám ji naopak bere. Počítejte s tím, že to nepůjde lehce. Nastal ale čas přestat se upínat na vlivy okolí a ostatních a nastartovat svoji vlastní sílu.

Býci – i když to nebývá jednoduchá věc, budete zřejmě v tomto týdnu muset rozpojít některé vztahy, které už Vás příliš svazují. Vaším úkolem je roztáhnout křídla, rozletět se a věnovat se sami sobě. Taková svoboda v sobě pro první čas může ukrývat pocit osamocení – tím se ale nenechte zmást.

Blíženci – abyste uskutečnili své sny, budete muset nějaký čas pro ně pracovat a věnovat péči způsobům jejich realizace. Snít Vy umíte, snů máte mnohdy spoustu a nebojíte se ani těch, které vypadají neproveditelně. Nic proti tomu, jen teď prostě nastal čas každodenního pravidelného snažení - aby mohlo všechno vysněné klapnout.

Raci – pokud jste v uplynulém týdnu přehnaně prosazovali nějaký svůj postoj či názor, můžete v těchto dnech mít pocity viny a touhu očistit se. Může ale jít i o klasickou potřebu očisty organismu – pusťte se tedy do sběru jarních bylin, udělejte si saláty a pečujte o své zdraví. A nezapomeňte pročišťovat i mysl, nejen tělo.

Lvi – čekají Vás emotivní dny – ale měly by to být emoce příjemné – pokud tedy dokážete procítit, co potřebuje Vaše vnitřní dítě, spojíte se s ním a vyjdete mu vstříc. Naše vnitřní dítě bychom měli opatrovat a všímat si ho, asi jako bychom si všímali skutečného miminka a jeho potřeb. Podobně opatrujte i ženskou stránku své bytosti a nebojte se ji rozvíjet.

Panny – vydržte. Přišlo k vám ne úplně lehké období, kdy budete muset zvládnout nést to, co vám život předkládá – včetně starostí a těžkostí. Prostě se ozval osud. Ale Vy na to máte, abyste situaci zvládly. Budete mít možná pocit, že je toho na Vás moc, ale někdy je třeba připustit i to, že něco nevyjde nebo se pokazí a musíme začít zase od začátku.

Váhy – v minulém týdnu jste měly raději odložit rozhodování na pozdější čas – a ten čas, jak to vypadá, stále ještě nenastal. Vesmír Vám doporučuje i v těchto dnech opatrnost. Mohly byste klamat v rozhodnutích samy sebe, nebo jednat unáhleně. Spíš byste měly věnovat čas tomu, dostat v první řadě věci kolem sebe do harmonie.

Štíři – dávejte pozor na různá znamení a náznaky. Vesmír Vás v těchto dnech vede k tomu, abyste důvěřovali své intuici. Můžete objevit i svoje nejrůznější skryté schopnosti - a máte na to, pokročit v duchovním rozvoji. Spolehnutí se na své vlastní vnímání přináší velký klid a zbavuje obav.

Střelci – Vaše šťastné období by mělo v těchto dnech pokračovat. Nezadaní se mohou seznámit, partneři mají šanci vykřesat ve svém vztahu novou jiskru. Vesmír Vás také upozorňuje na to, že svou hřivnu máme opatrovat jak v oblasti ducha, tak v oblasti těla a nepodceňovat, ale ani nepřeceňovat jedno vůči druhému.

Kozorozi – pokud čekáte, že Vám někdo podá pomocnou ruku a vytáhne Vás z toho, kde jste se zasekli – tento týden k tomu ještě nedojde. Jste ve stadiu čekání a můžete si v něm připadat i osamělí – v samotě ale mnohem víc cítíme, vnímáme, mnohem víc se ponořujeme do sebe. Samota a zastavení jsou přátelé v hledání sama sebe.

Vodnáři – v tomto týdnu pro Vás pokračuje osvobozování se a cesta k novým příležitostem a obzorům. Je třeba přestat lpět na tom, co bylo a jak jste žili. Neznamená to nutně měnit fakticky způsob života, ale učit se rozpouštět ego, nebát se toho, co přijde, ani toho, že se svou nově nabytou volností můžete někomu připadat jako blázni.

Ryby – tento týden jste i Vy vedeny k rozpouštění ega a k tomu, aby to, co už znáte a chápete, jste předávaly dál s vědomím prostředníka, nikoli velkého gurua. Každý je na jiné příčce žebříku a kdo ví víc, měl by ostatním být pomocníkem, nikoli zjevitelem údajné jediné Pravdy. Stejně to funguje ve všech oblastech života, nejen v duchovním vědění.