Horoskop pro tento týden: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 17. duben 2023 06:00
Horoskop pro tento týden: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu? ilustrační. Foto: ZAK TV

Každé pondělí vám nově přinášíme pravidelnou rubriku Horoskop pro tento týden. Co čeká vaše znamení v následujících dnech?

Berani – dejte si pozor, abyste se nezhlédli v něčem, co do Vašeho života ve skutečnosti nepatří a co by Vás odvádělo z pravé cesty. Snažte se co nejvíc zaměřovat na to, co v nitru cítíte a ne na to, co byste údajně měli dělat nebo čím se stát. Vaše Ego by se totiž mohlo v těchto dnech zkoušet zase jednou přehnaně prosazovat.

Býci – budete se muset učit rozpoznávat, kdy si stát za svým názorem a nebát se ho obhajovat – a kdy naopak moc tlačíte na pilu a prosazujete si svou i za cenu toho, že pro ostatní to není zrovna nejšikovnější řešení a nevytváří harmonii. Pokud se někdy sami v sobě nevyznáte, pomůže zastavit se, zklidnit a podívat se na věci trochu zvenčí, jako byste sami sebe sledovali ve filmu.

Blíženci – Tento týden Vás může přepadat bezdůvodná špatná nálada, nebo až smutek. Možná nezbyde, než to připustit a prožít si to. Jako vždy, i tentokrát, až se chvíle tmy přeženou, přijdou chvíle světla. Věřte, že i tohle patří k životu, že po každém mračnu se vyjasní a nejen to – zvládnete-li situaci, budete zase o něco dál a o něco silnější.

Raci – uvnitř Vás může začít v těchto dnech něco hryzat – možná nějaká věc, kterou jste provedli či neohlídali a teď Vás tíží, nebo máte na sebe vztek, že jste naopak neudělali něco, co jste udělat měli a pronásledují Vás myšlenky na to. Pokud tedy můžete, otevřete to a vyjasněte, pokud to nejde, nemá smysl se k tomu stále vracet, ale pokračovat dál – a už líp.

Lvi – je pravděpodobné, že jste se k někomu nebo něčemu přehnaně připoutali. Asi nebudete úplně hned vědět, jak z toho ven, možná si ještě svou závislost ani neuvědomujete. Každé lpění na čemkoli ale přináší velké těžkosti a na čem lpíme, nám navíc bývá odebráno, takže nic takového nemá smysl. Najděte raději včas sami, čeho se nechcete pustit a uvolněte si pouta.

Panny – měly byste se přestat bát a konečně skočit. Vaše znamení má rádo všechno předem promyšlené, prozkoumané, rády jdete na jistotu – ale Vesmír Vás už zase nabádá, že to přeháníte, že někdy je třeba přestat se svazovat racionalitou a risknout něco neznámého, neprobádaného, co úplně nevíte, jak dopadne, ale v čem je jiskra a čerstvá míza.

Váhy – přestože Vás Vesmír vedl minulý týden k tomu, že konečně můžete vyjádřit, co potřebujete a začít se rozhodovat, konec potížím ještě asi v těchto dnech nenastane. Mohou se objevit lidé, kteří se budou snažit dostat z Vás i to, co nebudete chtít povědět. V tom případě pravděpodobně nezbyde, než se naučít říkat prosté NE.

Štíři – je možné, že na Vás přijde únava a budete si připadat bez energie. Není to úplně jen zdání, skutečně si máte odpočinout a zaměřit se na nabírání sil. Pokud jste zvyklí v každém případě zabrat a zabojovat ve stylu: když nemůžeš, přidej víc – není to v těchto dnech nic pro Vás. Máte se naučit, že boj není to, oč máme usilovat – tím je pochopení a zklidnění.

Střelci – není to tak, že po dnech štěstí vždy přichází dny smůly. Je to prostě tak, že všechno v životě je třeba mít harmonicky vyrovnané – a pokud se v minulých dnech plnila nádoba Vašeho štěstí, je jen přirozené, že teď se může začít plnit nějaká ta miska potíží. Nemá smysl se proto zlobit, buďme rádi, když se váhy radostí i problémů vyrovnávají co nejdříve, tím vzniká soulad.

Kozorozi – pravděpodobně budete muset řešit nějaké dohady, spor, nebo dokonce otevřenou hádku. A zřejmě Vás to čeká v oblasti vztahů, nejspíše osobních. Pokud by šlo o konflikt v práci, můžete ho předpokládat s osobou opačného pohlaví. Nezbývá Vám, než do toho jít - s co největším nadhledem a rozvahou.

Vodnáři – máte šanci zabojovat o sebe, o svůj životní prostor, o prosazení sebe sama. V tomto týdnu vládne výrazná energie a Vám Vesmír nabízí možnost ji využít. Můžete se díky ní naučit získat a udržet si svobodu – a také se nebát čelit případnému nebezpečí. Nejde o to, že by Vám hrozilo, ale o to, umět jít do akce, když je to třeba.

Ryby – aktuální energie může pro Vás, jako pro citlivé znamení, být únavná. Můžete mít i dojem, že je toho na Vás moc a že potřebujete sílu nabrat někde jinde, že u sebe samotných ji nedokážete odnikud vydolovat. Ale buď dokážete, nebo ji mít v těchto dnech nemáte a musíte v klidu počkat, až se obnoví – všechno, co potřebujete, u sebe vždycky můžete najít, jen trpělivost.