Irena Švajnerová

Irena Švajnerová

V rámci 29. ročníku soutěže firemní komunikace CZECH TOP 100 získala význámné ocenění také západočeská komunikační agentura West Media Communication, která je členem mediální skupiny Euronova Group. V kategorii nejlepších výročních zpráv obsadila 3. místo s projektem, který zpracovala pro Dopravní podnik hlavního města Prahy.

V Plzni se v posledních dnech rozhořela ostrá mediální diskuze ohledně dodržení slibu o nezdražování tepla na rok 2023 dodávaného do plzeňských domácností, škol, úřadů nebo podnikatelských provozoven Plzeňskou teplárenskou vlastněnou ze 65% městem a ze 35% skupinou EPH podnikatele Daniela Křetínského. V souvislosti s tím se objevilo hned několik zavádějících informací, které je dobré uvést na pravou míru.

Osmi českými městy už objela výstava portrétních fotografií na podporu tisíců lidí, které připravila o vlasy alopecie, rakovina nebo jiná nemoc. Projekt s názvem Poselství uspořádala organizace Kolibříci pomáhají, z. ú. Na dnešním setkání v Praze podpořil výstavu moderátor Tomáš Drahoňovský, který stejně jako jeho sestra trpí alopecií. Snímky jsou stále k vidění na různých místech v české metropoli.

Koalice SPOLU pro Prahu vyhrála volby. Jak moc draze je to ale zaplacené vítězství teprve ukazují současná, a dalo by se říct i nekonečná, povolební vyjednávání. Kdo za ně může? Arogance dosluhujícího primátora Hřiba, který ve své přezíravosti stále nepochopil, že ani letošní volby nevyhrál? Nebo naopak budoucí primátor Svoboda, kterého nejenomže čtyři jeho spolustraníci ve volbách přeskákali, ale o kterém se v politických kuloárech šušká, že na neproměněném potenciálu koalice SPOLU nese největší podíl?

Setkání s Andrejem Babišem se uskuteční v pondělí 28. listopadu v Kině Slavia ve Stříbře. Debata v Městském kulturním středisku začíná v 17:30 a potrvá do 19:00.

Koaliční klub SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) drží slovo a nesouhlasí s jakýmkoliv zdražováním tepla v Plzni, tak jak je současným vedením města avizováno. Současně požaduje důsledný a tvrdý postup v otázce investičního záměru gigafactory v Líních, přičemž apeluje na vedení, aby předložilo jasně propracovanou strategii a bezodkladně začalo jednat o dopadech výstavby průmyslové zóny Gigafactory v Líních na infrastrukturu města Plzně. Nesouhlasí také se změnami v Městské policii, nekoncepčními organizačními změnami na Magistrátu města Plzně a netransparentním dosazováním zástupců ANO, Pirátů, STAN a PRO Plzeň do dozorčích rad.

Město Plzeň odmítá návrh Plzeňské teplárenské, a. s. na zdražení cen tepla. Proti zdražení se ve čtvrtek postavila Rada města Plzně.

Stavět či nestavět v areálu letiště v Líních na Plzeňsku tzv. Gigafactory? Televize ZAK připravila diskuzní pořad na téma možné výstavby fabriky na výrobu baterií do elektroautomobilů. Premiéra pořadu je ve čtvrtek 24. listopadu v 17:30.

Společnost W&P EURONOVA, která patří do mediální skupiny EURONOVA GROUP, dokončila plánovanou akvizici reklamní sítě RM MEDIA, a rozšířila tak své portfolio v západních Čechách. 

středa, 23. listopad 2022 09:00

Jak získat půjčku s exekucí krok za krokem?

Dlužníci, kterým byla nařízena exekuce, nebo jim hrozí její uvalení, často sahají po tzv. půjčce s exekucí, díky které mohou snadno a rychle vyplatit všechny věřitele. Jak je možné tento typ půjčky získat?

Strana 1 z 4