Jak popřát k MDŽ stylově a s grácií?

Zveřejněno v Pro ženy
Od - neděle, 5. březen 2023 12:29
Jak popřát k MDŽ stylově a s grácií? Foto: florea.cz

Mezinárodní den žen 8. března je dnem oslav žen, který nezadržitelně se blíží, takže pojďme rovnou k věci: je dobré vědět, jak popřát k Mezinárodnímu dni žen. Nezáleží na tom, jak moc si jste s danou ženou blízcí, podstatné je, že ženy jsou důležité a měly by být v tento výjimečný den oslavovány.

Darujte květiny – řeknou za vás víc než tisíc slov

Květiny jsou vždy skvělým způsobem, jak vyjádřit, že vám na obdarované záleží. Je to jeden z nejstarších triků, a funguje hlavně díky tomu, že ženy květiny zkrátka milují. Květiny jsou hezké a příjemně voní a lidé jim od pradávna přisuzují symboliku. Takže poslání květin je snadným způsobem, jak vaší blízké osobě dát najevo, že vám na ní záleží, aniž byste museli cokoli říkat.

Pokud není příznivcem květin, zkuste místo nich poslat třeba čokoládu  - jde o to, abyste se na Mezinárodní den žen prostě překvapili a  ukázali se s něčím, co ženě udělá radost.

Poradíme, jakou květinou k MDŽ potěšíte ženy vašeho života

Zvonek, za dveřmi kurýr s kyticí. To není film, to je letošní MDŽ

Květiny jsou vždy dobrou volbou, pokud jde o vyjádření vašich citů. Na MDŽ jsou obzvláště vhodné, protože symbolizují krásu a půvab - vlastnosti, které ženy přirozeně mají. Ať už tedy vaše obdarovaná miluje růže nebo tulipány víc než cokoli jiného na světě, pošlete jí 8. března (nebo kterýkoli jiný den) květiny. Uděláte jí tímto pozorným gestem radost a zároveň si dopřejete klid v duši, protože budete vědět, že někdo, kdo vás miluje, také chápe, jak je pro vás výjimečná.

Květiny jsou velmi citlivé na výkyvy teplot, je proto velmi důležité, abyste si pro své doručení květin vybrali takové květinářství, které zajišťuje rozvoz květin chlazenými vozy a které květiny uchovává ve speciálních květinových boxech. Květiny jsou velmi křehké a také náchylné k pomačkání, nevhodně uchovávaná a převážená kytice má pak velmi krátkou životnost, a to je škoda. Protože květiny a kytice, se kterými je zacházeno se vší potřebnou péčí, vydrží čerstvé i několik týdnů.

10 přání, vzkazů a básniček, kterými překvapíte ženy nejen k MDŽ

Květiny jednou uvadnou, ale přání vydrží navždy

Napište ženě vašeho života přání, ve kterém napíšete, proč je pro vás tolik důležitá. Ale nebojte se, nemusíte být zrovna spisovatel: to, co spolehlivě funguje, je upřímnost; upřímnost vyjádřená slovy. Taková slova na rozdíl od květin a gest vydrží navěky. Vaše blízká osoba si pak vždy může připomenout, co pro vás znamená a jak moc je pro vás důležitá. Přání pak můžete připojit třeba k zaslané kytici a udělat z „obyčejného“ MDŽ, který  se dříve oslavoval karafiáty, zcela mimořádný den, na který se nezapomíná.

PR