Horoskop pro tento týden: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 20. březen 2023 16:00
Horoskop pro tento týden: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu? ilustrační. Foto: ZAK TV

Každé pondělí vám nově přinášíme pravidelnou rubriku Horoskop pro tento týden. Co čeká vaše znamení v následujících dnech?

Berani – přichází volnost – a to nejen jako pocit. V tomto týdnu zřejmě konečně ucítíte, co je pro vás to pravé a vydáte se za tím. Vaše svoboda s sebou může přinést vysvobození, uvolnění a nové obzory, ale také rozloučení či rozchod, podle toho, co právě řešíte a v které oblasti se stáváte sami sebou.

Býci – při řešení problémů si dejte pozor na dvojakost – abyste nekázali vodu a nepili víno a abyste se nesnažili dělat sami sebe hezčí, než jste. Nejmilejší je vždycky upřímnost, i když často není snadné s ní vyjít ven. Navíc mnozí lidé nejsou zvyklí ji přijímat. Přesto vás k ní Vesmír tento týden vede.

Blíženci – odpočiňte si. Co jste potřebovali vyřešit, jste vyřešili, a i když to máte za sebou, dalo vám to pravděpodobně dost fyzicky i psychicky zabrat. Není divu, že cítíte vyčerpání. Vyjděte organismu vstříc a dejte si pauzu – i proto, aby se vám nestalo, že vás k tomu donutí sám nějakým skutečným onemocněním, které vás na pár dní vyřadí z provozu.

Raci – na své duchovní cestě jste se dostali k mezníku, kdy by vás to mohlo svádět myslet si, že už hodně víte. Také že můžete své vědomosti předávat dál a něco z nich mít – ať už přímo materiální přínos, nebo uspokojení ze sebe sama. Měli byste ale vědět, že tyto znalosti přichází z Vesmíru a my jsme jen prostředníky – a to nejlépe pokornými.

Lvi – tento týden se kolem vás mohou dít lecjaké pletichy, můžete se dozvědět, že vás někdo pomlouvá, nebo o vás alespoň klevetí. Na druhou stranu i vy si hlídejte kulturu mluvy a to, co o kom říkáte. Dokonce ani takovou kritiku, o které máme pocit, že je oprávněná, bychom neměli pronášet – ale to je těžký úkol.

Panny – dokud nepřipustíte, že život je pohyb, nepohnete se dál. Pokud si myslíte, že věci můžete zastavit, kdy si vzpomenete, tento týden vám dává Vesmír najevo, že budete-li se o to nadále snažit, k životu to nepovede, spíš naopak k depresím. Života běh je dobré se učit chápat a zjišťovat, proč se co děje a jak s tím plynout.

Váhy – už v minulém týdnu jste měly tendence k sebeobviňování a k pocitu viny za to, co se kolem vás děje. V těchto dnech se patrně vše ještě vyhrotí a můžete se cítit pronásledováni sami sebou, svým nitrem. Cesta je – přestat se trápit věcmi minulými, neutápět se v nich, ale napravit je, tak, jak jen můžete – co nemůžete, není zřejmě na vás.

Štíři – pokud jste se v minulých dnech neudrželi a vynucovali či přáli si něco za každou cenu, můžete se tento týden dostat do sporu. A můžete se dokonce snažit předstírat, že žádný spor neexistuje – v tom případě byste problém jen zablokovali a objevil by se jinde. Snažte se vše si spíš s nadhledem vyříkat – zlost a konflikty nepřinášejí zdraví.

Střelci – hlídejte si, abyste nevjeli do starých kolejí. Mohla by vás tam strhnout situace, kdy vnímáte novou cestu, cestu opravdovosti, kterou jste si nastavili, jako příliš nejistou a nebezpečnou. Opusťte strach a uvědomte si, že stálou nápovědu, jak dále postupovat, máte ve svém srdci a tam se vždy můžete přijít poradit.

Kozorozi – každý může stát za svým názorem – stále je ale přitom třeba mít na paměti, zda přináší použitelné a souladné řešení pro všechny zúčastněné strany. Vaše znamení má sklon k tvrdohlavosti, proto vám tento týden Vesmír připomíná, že prosazování svého za každou cenu může ostatním ubližovat – ale vy už to teď víte a pohlídáte si to.

Vodnáři – vše vás už nějaký čas vedlo ke ztišení a spojení se svým nitrem. Pokud se vám to podařilo, teď přijde odměna. Začínáte chápat duchovní souvislosti, a to je velké bohatství, větší než všechen materiální prospěch. Důvěřujte i nadále, že vše je, jak má být a zůstaňte ve spojení – i pokud všemu hned nerozumíme, postupně na to lze přicházet.

Ryby – tento týden vás mohou posednout snahy co nejlépe vypadat, co nejlépe se mít, co nejvíc toho vlastnit. Možná jako citlivé znamení máte dojem, že jste se tomu dlouho nevěnovaly a je čas začít. Péče o svou hřivnu je v pořádku, jen to nepřežeňte, ať nepropadnete materiálnímu světu, nebo si třeba neobjednáte přehnané zákroky pro krásu.