Tarotový horoskop na týden 21. 6. 2021– 27. 6. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 21. červen 2021 09:42

Tarotový horoskop 21.6. 2021 – 27.6.2021, 25. TÝDEN – 5 pohárů: Nevzdávat se!

BERAN – Svět

Berani, můžete všechno! Tento týden je vám přáno! Zvládnete nemožné, zázraky do tří dnů. Uvědomte si svou sílu a velikost a konejte kroky, které jsou toho hodné.

BÝK – 4 pentaklů

Býci, nedávejte! Tento týden se držte při zemi, výdaje promýšlejte a spíše se stáhněte do pozadí. To, co je vaše, budete sami potřebovat, nevydávejte to příliš lehce.

BLÍŽENCI – Poustevník

Blíženci, sviťte si! Jediné správné řešení vašich problémů máte v sobě, tu pravou cestu poznáte jen sami. Věřte svému úsudku, jen vaše vnitřní světlo vás povede ke správnému cíli.

RAK – Milenci

Raci, otevřete se! Tento týden můžete potěšit své srdíčko a ulehčit si práci. Nechte si pomoct, svěřte se s problémem, velmi blízko je někdo, kdo to ocení.

LEV – Páže pohárů

Lvi, nabízejte! Máte toho tolik, čím můžete obohatit své blízké, nemyslete si, že jim to nestačí. Nabídněte svou upřímnost, lásku a oporu a všichni budete šťastní!

PANNA – Blázen

Panny, vyražte! Tento týden vás čeká nová cesta nebo možnost, kterou zkuste beze zbytku využít. Cokoliv nového je teď správně, protože to otevře i vás.

VÁHY – Mág

Váhy, hrajte si! Máte k dispozici tolik sil a možností, jen je třeba z nich vytvořit přesně tu správnou směs. Nebojte se riskovat a zkoušet, výsledek bude víc než pozitivní.

ŠTÍR – Ďábel

Štíři, buďte opatrní! Tento týden nejspíš narazíte na překážku, která bude i nad vaše síly. Nepřehánějte nic, ani své mínění o sobě a raději se stáhněte do sebe. Tam jsou všechny vaše zdroje.

STŘELEC – Král holí

Střelci, převezměte vládu! Tento týden už se nebudete moct dívat na to, jak se ostatní plácají ve svých úkolech nebo problémech. Vstaňte a pomozte jim. Máte to dovolené.

KOZOROH – 9 pohárů

Kozorozi, buďte spokojení! Nejen tento týden si všímejte, jak často si stěžujete a zkuste s tím přestat. Podívejte se kolem sebe, kolik krásy uvidíte a té se věnujte.

VODNÁŘ – 7 pohárů

Vodnáři, sněte! Tento týden to máte dovolené! Věnujte se své fantazii, svým představám a vysněte si lepší svět. Sice ho budete pak muset jít tvořit, ale zatím můžete jen plánovat.

 RYBY - 6 pohárů

Ryby, berte si! Přestaňte být přehnaně skromní a berte si, co vám kdo nabízí. Může to vypadat jako málo, ale tím, že to přijmete znásobíte hodnotu i toho, kdo dává.

Použité karty: Angels Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.