Tarotový horoskop na týden 9. 5. 2022 – 15. 5. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 9. květen 2022 06:02
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 9. 5. 2022 – 15. 5. 2022, 17. TÝDEN – 4 holí: Společné vítězství!

BERAN – 9 pohárů

Berani, hlavně na pohodu! Tento týden se obklopte vším, co máte rádi a dělejte si dobře. Není nic, co by nepočkalo nebo co by bylo důležitější než vaše pohoda. Jen tento týden.

BÝK – Eso mečů

Býci, řežte do toho! Cokoliv vám tento týden bude stát v cestě, nemilosrdně se toho zbavte. Buďte rázní, tvrdí a nekompromisní, vyplatí se to.

BLÍŽENCI – Mág

Blíženci, učte se! Umíte toho sice hodně, ale tento týden se ukáže, kolik je toho ještě na zvládnutí. Opřete se o to, co už znáte a nasávejte nové informace jako houba.

RAK – 9 mečů

Raci, chraňte se! Tento týden vám něco nebo někdo půjde po krku. Nebude to jen vaše představa, nebezpečí je reálné. Když budete opatrní, nic vás nemůže ohrozit.

LEV – Velekněžka

Lvi, buďte sexy! Nejeden malér vám tento týden projde, když se budete tvářit smyslně a flirtovat, jak to umíte jen vy. Využijte toho, ale jen tento týden.

PANNA – 6 holí

Panny, kažte! Tento týden máte dovoleno říkat univerzální pravdy a radit, i když nejste tázáni. Může to pomoct nejen dotyčnému, ale i vám. Ale jen pro teď.

VÁHY – Smrt

Váhy, neduste to v sobě! Tento týden budete chtít něco říct nebo ukázat a i když to tak nemusí vypadat, je na to ten správný čas. Nedejte se umlčet.

ŠTÍR – Královna pentaklů

Štíři, hýčkejte se! Tento týden budete moct pro sebe udělat něco hezkého. Tak od toho neuhněte, dotáhněte to do konce a rozmazlete se na týdny dopředu.

STŘELEC – 6 pentaklů

Střelci, obchodujte! Máte nějakou dobrou komoditu, kterou můžete vyměnit nebo prodat. Zamyslete se, co máte navíc a zúročte to. Bude se to hodit.

KOZOROH – Královna pohárů

Kozorozi, myslete na svá srdce! Neděláte to často, ale tento týden je nejvyšší čas začít brát na sebe ohled. Udělejte si radost a nejednejte proti svým emocím.

VODNÁŘ – Královna mečů

Vodnáři, nedejte se! Tento týden se braňte zuby nehty, použijte všechno, co znáte a nedejte se zastavit. Možná bude stačit jen přísný pohled, aby se situace obrátila ve váš prospěch.

 RYBY - 8 pentaklů

Ryby, do toho! Tento týden na vás čeká nějaký těžký, ale neodkladný úkol. Nadechněte se a pusťte se do toho. Čím dřív začnete, tím dřív skončíte. Jinak to nepůjde.

Použité karty: Simpsons Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.