Letiště ve Staňkově zaplní v sobotu auta

Zveřejněno v Plzeňský kraj ZAK
Od - sobota, 16. září 2023 06:39

Média

V sobotu 16. září se na staňkovském letišti sejdou motorističtí nadšenci z celého regionu. Přehlídku více než 120 vozů od 11 automobilových značek, zábavu pro celou rodinu i koncert Divokýho Billa – to vše zažijete na AUTOSHOW 2023 ve Staňkově.

Chcete si vyzkoušet nový model vozidla? Na Autoshow budou k dispozici testovací jízdy vybraných nových modelů. Na vlastní kůži si tak vyzkoušíte a zhodnotíte jízdní vlastnosti vozidel a technologické inovace. Navíc se můžete těšit na elektrovozy a seznámit se s novinkami ze světa elektromobility.

A co kdybyste mohli vyhrát auto na celý rok zcela zdarma? Na Autoshow se bude o jedno soutěžit. To je šance, kterou stojí za to využít!
Rodinám s dětmi doporučujeme navštívit dětský svět plný skákacích hradů. S malými dobrodruhy vyzkoušíte překážkovou trať, obří bludiště nebo motokáry. Malování na obličej zase potěší všechny princezny a superhrdiny.
V areálu budou vystavena i vozidla záchranných složek, která budete moci prozkoumat anebo se dozvíte zajímavosti k vyprošťování osob při nehodách a informace o poskytnutí první pomoci. Technika hasičů slibuje i speciální vyprošťovací automobil.
Kromě toho se můžete těšit na vystoupení týmu Blue Wings Cheerleaders, bubenickou show Wild Sticks, autogramiádu hokejistů HC Škoda Plzeň, hasičskou exhibici, obří bludiště a mnoho dalšího. Autoshow také přivítá SEAT klub, Volkswagen club a BESIP Team; uvidíte i vozy záchranných složek.

Ale to není všechno! Chystá se také neuvěřitelný hudební zážitek, protože legenda české rockové scény, kapela Divokej Bill, zakončí svoji „25 LET TOUR“ po západních Čechách právě na Autoshow ve Staňkově svým mimořádným koncertem.

Na místě budou stánky s pestrým občerstvením, nabídkou koktejlů i vybrané kávy. Začíná se ve 12:00 a konec nečekejte dříve, než se setmí. Vstup na Autoshow je zcela zdarma!

PROGRAM:
12:00 Zahájení akce
12:45 Blue Wings Cheerleaders + Představení maskota Geparda a penízky Šmuclíky
13:00 Hasičská show 1. – Vyprošťování z vraku
13:20 Představení nových modelů Dacia
13:30 Soutěž s MasoWestem
13:35 Představení nových modelů značky Citröen/Renault
13:45 Losování - AUTO NA VÍKEND
13:50 WILD STICKS – Bubenická show
14:05 Autogramiáda hokejistů z HC Škoda Plzeň
14:30 Představení nových modelů značky Škoda
15:00 Losování – AUTO NA TÝDEN
15:15 Představení nových modelů značky SEAT / CUPRA
15:30 Představení nových modelů Hyundai
16:15 Blue Wings Cheerleaders
16:30 Představení nových modelů Volkswagen + Užitkové vozy
16:45 Hasičská show
17:00 Losování – AUTO NA ROK
17:30 KONCERT DIVOKEJ BILL
21:00 Ukončení akce

Tak nezapomeňte - 16. září v pravé poledne na letišti Staňkov!

Letiště ve Staňkově zaplní v sobotu auta Ilustrační foto: web PROměny STAŇKOV