Limbovo finále táhne. Volné vstupenky už zmizely z pokladen

Zveřejněno v Sport
Od - středa, 20. duben 2022 12:20
Limbovo finále táhne. Volné vstupenky už zmizely z pokladen ilustrační. Foto: FCVP

Všechny volné vstupenky na rozlučkový zápas Davida Limberského, které šly do volného prodeje, už byly vyprodány. Zakoupit si je nyní mohou pouze permanentkáři, kteří mají svá místa rezervována do příštího úterý. Poté bude případně zahájena druhá vlna volného prodeje právě z nevyzvednutých rezervací.

Limbovo finále, tak je nazvaný rozlučkový zápas David Limberského, v němž se utká současný tým Viktorie se Zlatou érou FCVP. Tento výjimečný duel je na programu v úterý 17. května od 18:00 v DOOSAN Areně. V průběhu dnešního a včerejšího dne byly vyprodány všechny vstupenky, které se úderem úterní 13. hodiny dostaly do volného prodeje.

„Jsme velmi rádi, že je o zápas mimořádný zájem. Vstupenky jsou nyní vyprodané. Po dobu jednoho týdne mají stále svá místa rezervována majitelé permanentních vstupenek. Pokud si do úterý 26. dubna vstupenky na svá místa nezakoupí, budeme je moci dát do druhé vlny volného prodeje. Ta by byla případně zahájena ve středu 27. dubna ve 13:00,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.