Home Zpravodajství Krimi a černá kronika Muž platil kr...

Muž platil kradenou kartou. Nepoznáte ho?

Policisté z Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po neznámém pachateli, který je podezřelý ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Tohoto protiprávního jednání se měl dopustit 19. srpna 2017 v době od 00:57 do 01:41.

Policistům se v rámci šetření této události podařilo získat mimo jiné i fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycena podezřelá osoba při provádění neoprávněné transakce prostřednictvím odcizené platební karty. O stejný počin se podezřelý muž pokusil v ten samý den v 03:27 hodin, avšak neoprávněná transakce nebyla z důvodu blokace karty realizována.

Popis pachatele: muž ve věku okolo 30-40 let, střední postavy. Měl hnědé, krátce střižené vlasy a na hlavě měl nasazenou kšiltovku černé barvy. Muž byl hladce oholen. Na sobě měl šedý svetr se zapínáním na knoflíky ke krku a pravděpodobně modré džíny.

Policie žádá všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na fotografiích, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na tísňovou linku 158.