Na soustředění v Rakousku podepisuje Šádek smlouvy. V Plzni zůstává i krajní bek z Jablonce

Zveřejněno v Sport
Od - pátek, 8. červenec 2022 14:01
Na soustředění v Rakousku podepisuje Šádek smlouvy. V Plzni zůstává i krajní bek z Jablonce Foto: FCVP

Fotbalista Libor Holík bude i v nadcházející sezoně hostovat z Jablonce v Plzni. Součástí dohody se čtyřiadvacetiletým krajním obráncem je i opce na přestup. Úřadující ligový mistr to uvedl na klubovém webu v průběhu soustředění v Rakousku.

Do Plzně přišel Libor Holík letos v únoru na půlroční hostování. V jarní části ligy nastoupil do dvanácti zápasů, ve kterých přispěl k zisku mistrovského titulu. Rychlonohý hráč dostal již na startu přípravy svolení zapojit se do tréninku s mužstvem trenéra Michala Bílka, a také s ním vyrazil na soustředění do rakouského Westendorfu. „Své kvality prokázal již během jara, kdy nám pomohl k úspěchu. Jedná se o kvalitního a talentovaného hráče, který se rychle stal součástí týmu a je pro nás velkým přínosem. Jsem rád, že s ním můžeme počítat i v novém ligovém ročníku,” uvedl generální ředitel klubu Adolf Šádek.

Holík je podle svých slov hodně rád, že v Plzni může zůstat. "Chci navázat na skvělý a úspěšný konec sezony, který jsem tu zažil. Čekají nás velké zápasy a já si jich už nemůžu dočkat,“ dodal.