Permanentkáři Plzně můžou sledovat souboj se Spartou v autokině

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 22. květen 2020 22:35

Každý rok chystá Viktorka pro své permanentkáře speciální filmovou projekci. Letos je však tato akce zcela unikátní. Místo do kina na film půjdou společně na fotbal. Středeční zápas Viktorky na pražské Letné budou moci sledovat živě v unikátních prostorech autokina.

Od pátku 22. 5. je možné si rezervovat své místo prostřednictvím emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do emailu je vždy nutné uvést číslo permanentky a jméno držitele. Jedna vstupenka = jedno auto. Taktéž platí i pro auto, ve kterém bude více držitelů permanentních vstupenek – i pro tento případ stačí jedna vstupenka.

Počet vstupenek je limitovaný na kapacitu 150 vozidel, akce tedy platí do vydání poslední vstupenky. Počet diváků v autě je limitovaný pouze kapacitou vozidla. Pokud kapacita 150 nebude vyčerpána do pondělí, budou zbylé lístky k dispozici k osobnímu vyzvednutí ve Viktoria shopu.

„Autokino je v této době určitě lákavé. Věřím, že toho fanoušci využijí, sám bych hned vyrazil,“ říká s úsměvem obránce Radim Řezník. „Samozřejmě nám budou na stadionu chybět, vždycky byli v podobných zápasech slyšet a společně jsme se dělili o radost. Teď bych všechny poprosil, aby nám drželi palce aspoň na dálku, budeme bojovat i za vás,“ vzkazuje fanouškům červenomodrých barev.

Klub navíc zážitek ze sledování zápasu v autokině vylepší drobným občerstvením zdarma – nápojem od Pepsi, chipsy Lays, navíc do každého auta je připravený i malý viktoriánský dárek. Na místě si pak můžete objednat donášku bavorských hotdogů, čepovaného piva a dalšího občerstvení.