Plzeň zveřejnila ceny vstupenek na boj o historický postup do čtvrtfinále evropských pohárů

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - pondělí, 26. únor 2024 12:15
Plzeň zveřejnila ceny vstupenek na boj o historický postup do čtvrtfinále evropských pohárů Foto: FCVP

V osmifinále Evropské konferenční ligy čeká fotbalisty Plzně švýcarský tým Servette Geneva. Pokud budou fanoušci chtít vidět odvetu hranou 14. března od 18:45 na vlastní oči ve Štruncových sadech, mohou si už brzy zakoupit lístky. Za lístky v dospělé kategorii zaplatí od 360 do 890 korun. Přednost v nákupu budou míst držitelé permanentních vstupenek.

Základní skupinu Viktoria zvládla s rekordním počtem 18 bodů a postoupila přímo do jarního osmifinále Evropské konferenční ligy. Tedy do fáze, kterou si ve své historii zahrála v evropských pohárech již třikrát, když se utkala s Fenerbahce, Lyonem a naposledy Sportingem Lisabon. Teď se ale Západočeši chtějí pokusit udělat ještě o krok více, dostat se mezi osm nejlepších.

„Budeme se chtít porvat o postup. Na hřišti nás rozhodně nečeká lehký soupeř, ale společně s našimi fanoušky v zádech musíme udělat maximum a porvat se o něj,“ má jasno záložník Lukáš Kalvach. „Na oba zápasy se strašně těším, bude to pro mě premiéra v evropských pohárech. Cílem je pokusit se navázat na skvělý podzim, co kluci předvedli a dostat se do další fáze by bylo fantastické,“ přidává se záložník Lukáš Červ.

PŘEDPRODEJ PRO PERMANENTKÁŘE

Jako první dostanou šanci na nákup vstupenek tradičně permanentkáři. Pro ně startuje předprodej v úterý 27. února ve 13:00 na Ticketpointu Doosan Areny či online na webu permanentka.com. Rezervovaná místa pro permanentkáře budou až do soboty 2. března do 18:00.

Kromě rezervace svého místa nabízíme všem držitelům celosezónních karet i cenové zvýhodnění. Jako pro většinu evropských duelů dochází k blokaci středových částí sektorů S8 a T9 na protilehlé a sektory C a  D na hlavní tribuně pro potřeby UEFA a jejích partnerů. Majitelé permanentek z těchto sektorů budou mít automaticky vytvořenou rezervaci na nejbližším volném místě. Pokud budou chtít rezervaci přesto přesunout, nebo změnit, rádi jim pomůžeme na Ticketpointu v Doosan Areně, případně na zákaznické lince Plzeňské vstupenky.

Kontakt na linku: +420 277 012 677 (po – pá 8:00 – 17:00)

VOLNÝ PRODEJ

Volný prodej vstupenek na duel se Servette FC bude spuštěný v pátek 1. března ve 13:00. K zakoupení budou jak na Ticketpointu Doosan Areny, tak online na webu plzenskavstupenka.cz a na všech prodejních místech Plzeňské vstupenky (seznam prodejních míst ZDE).

CENÍK VSTUPENEK

PERMANENTKÁŘI

1. KATEGORIE 740 Kč
2. KATEGORIE 580 Kč
3. KATEGORIE 450 Kč
4. KATEGORIE 360 Kč

VOLNÝ PRODEJ

1. KATEGORIE 890 Kč
2. KATEGORIE 700 Kč
3. KATEGORIE 540 Kč
4. KATEGORIE 430 Kč