Home Zpravodajství Hlavní zprávy Plzeňské osob...

Plzeňské osobnosti přejí do roku 2018 / 3. díl

Nový rok 2018 je už skoro tady. Všichni jsme plni očekávání, předsevzetí a máme spoustu přání a snů. Známých plzeňských osobností jsme se ptali na to, co přejí Plzeňanům do nového roku a co osobně považují v roce 2018 za významné a důležité.

Martin Zrzavecký

Martin Zrzavecký, primátor města Plzně:
V tento okamžik jsem trochu nachlazený, tak bych jim popřál hlavně hodně zdraví. Hodně zdraví, pohody a lásky, a aby měli štěstí v osobním i pracovním životě. A také abychom se setkávali jen u samých pěkných věcí.

Nás politiky čekají komunální volby, ale než přijdou, tak je před námi moře práce. Těším se na Letní sportmanii, která byla skvělá a předpokládám, že se nám podaří ještě lepší. Máme tam pro Plzeňany i bonbonek, ale to je překvapení. Těším se na Slavnosti svobody a na oslavy vzniku výročí Československa.

Andrea Hlaváčková.

Andrea Hlaváčková, tenistka:
Přeju všem, aby byli spokojení, a aby tady měli i trochu hezkého počasí. Také přeju Plzni, aby měla hodně sportovních úspěchů. Jinak se tady mají dobře. Plzeň je známá dobrou kvalitou a líbí se mi tu rok od roku víc a víc.

Těším se na novou spolupráci se spoluhráčkou, na turnaje, a že už půjdu opět do sezóny o něco zkušenější. Na konci sezóny jsme pořídili nové bydlení v Americe, takže to tam budeme zvelebovat, abychom tam měli lepší zázemí.

 

Václav Berka

Václav Berka, vrchní sládek Plzeňského Prazdroje:
Plzeňanům bych popřál to nejlepší, hodně zdraví a štěstí. A pak už jim nezbyde nic jiného, než zajít na pivo Pilsner Urquell a tam ať jim načepují tu správnou míru.

Čeká nás spousta nových výzev. Musíme se pořádně skamarádit s naším novým vlastníkem a také bych chtěl, aby naše pivo bylo pořád takové, jako je 175 let. Doufám, že i teď ho udržíme takové.