Po skončení jarní části ligy hlásí Viktoria Plzeň první pohyby v kádru!

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - pátek, 9. červen 2023 18:19
Po skončení jarní části ligy hlásí Viktoria Plzeň první pohyby v kádru! Foto: FC Viktoria Plzeň

Fotbalový obránce Filip Kaša opuští po třech letech plzeňskou Viktorku a míří na Slovensko. Devětadvacetiletý stoper se upsal Dunajské Stredě, která zároveň uplatnila opci na Miroslava Káčera.

V létě 2020 přišli Filip Kaša a Miroslav Káčer do Viktorie Plzeň po uplynutí kontraktu s Žilinou jako volní hráči. Oba fotbalisty si tenkrát do Viktorky přivedl trenér Adrián Guľa. Stejně tak letos míří hráči do Dunajské Stredy za slovenským trenérem.

Kaša stihl během tří sezon ve Viktorce nastřádat osmapadesát zápasů. Zasáhl do kvalifikace jak o Evropskou konferenční ligu, tak do kvalifikace o Ligu mistrů. Byl i u posledního ligového triumfu Plzně v sezoně 2021/2022.

Miroslav Káčer strávil letošní sezonu už na hostování v Dunajské Stredě, která na slovenského záložníka uplatnila opci. Káčer si s Viktorkou prošel kvalifikací všech tří evropských pohárů a celkově za Viktorii odehrál čtyřicet devět utkání. Získal s Viktorií titul ve stejné sezoně jako Filip Kaša. 

"Oběma hráčům děkujeme za jejich služby v našem klubu a držíme palce na další štaci," uvedl západočeský klub v tiskové zprávě.