Home Zpravodajství Z regionu Přijďte se po...

Přijďte se podívat a zeptat přímo primáře

Zpravidla každý třetí čtvrtek v měsíci od 13:30 hodin umožňuje Domažlická nemocnice  neformální   setkání těhotných žen a jejich doprovodu přímo s primářem gynekologicko-porodnického oddělení Doc. MUDr. Eduardem Kučerou, CSc. a porodní asistentkou Jitkou Johánkovou. 

To nejbližší se koná už ve čtvrtek 17. srpna 2017 a následující 21. září.  Cílem tohoto setkání je seznámit rodičky i budoucí tatínky s pracovištěm gynekologicko-porodnického oddělení a jeho zázemím či s průběhem porodu.

foto ze setkání s primářem

„Zmiňujeme se ve stručnosti i o dalších informacích z předporodních kurzů. A protože úspěšný a bezproblémový porod je vždy záležitostí spolupráce rodiček, jejich partnera, lékaře a porodní asistentky, umožňuje toto setkání v rámci otevřené nebo i následné individuální diskuse předat nám jejich představy o blížícím se porodu a projednat je. Cílem a snahou je, abychom v den D učinili budoucím maminkám tento nejsilnější životní zážitek i tím nejpříjemnějším,“ sdělil primář Kučera.

Bližší informace o setkání získají zájemci na telefonech 379 710 347 či 721 384 473 nebo na mailu  eduard.kucera@donem.cz či jitka.johankova@donem.cz.