Revoluce v podobě Golden Life

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - čtvrtek, 7. leden 2021 13:46

Petra Nováková, majitelka plzeňské kliniky estetické dermatologie Medical Institut, měla sen o své vlastní značce potravinových doplňků. Při svých dvacetiletých zkušenostech v potravinových doplňcích, estetické medicíně a trendech v omlazování vypozorovala, co na vnitřní krásu působí nejvíce. Krása začíná uvnitř je totiž heslem značky Golden Life.

Všechny produkty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin bez chemických přísad. Velkým benefitem je chuť. Naše kolagenové drinky se velmi dobře rozpouštějí a na rozdíl od konkurence skvěle chutnají.

Golden Life nabízí kolagenové drinky Beauty & Energy powder pro ženy s přídavkem kyseliny hyaluronové pro zpevnění pokožky a vypnutí vrásek a Sport & Beauty energy powder pro aktivní jedince každého věku. Tento produkt je také nezbytnou součástí při ortopedických problémech nebo operacích. Express Hair Grow je nejkomplexnějším a nejúčinnějším produktem na trhu. Zrychluje růst vlasů a zlepšuje kvalitu nejen vlasů, ale i nehtů.

Duo Slim & Detox a Sleep & Night Burn je super dvojka na hubnutí. Denní produkt detoxikuje tělo, zrychluje metabolismus a účinně spaluje tuky. Noční produkt zbavuje chuti k jídlu ve večerních hodinách, navozuje pocit klidu, zkvalitňuje spánek, čímž napomáhá k lepším spalování tuků v noci.

Produkty na podpoření normální funkce imunitního systému a obranyschopnosti Immunity Balance MaxImmunity Medical Institut vznikaly na základě lékařských poznatků. Všechny produkty lze zakoupit na www.beautyinbox.cz

Na letošní rok se chystají další skvělé produkty, jako jsou kolagenové sérum na pleť, vitamin C, nebo produkt na regeneraci buněk.

Fotogalerie

View the embedded image gallery online at:
https://plzen.cz/revoluce-v-podobe-golden-life#sigProIdb4c00d24c6