Skvělá zpráva pro Plzeň. Švédský snajpr podepsal novou smlouvu!

Zveřejněno v Sport
Od - středa, 29. prosinec 2021 12:45
Skvělá zpráva pro Plzeň. Švédský snajpr podepsal novou smlouvu! Foto: HC Škoda Plzeň

Švédský útočník Ludwig Blomstrand bude hájit barvy Škodovky i v příští sezóně. Vedení klubu s osmadvacetiletým snajprem prodloužilo smlouvu o další rok.

„Ludwig je hráč s výbornou koncovkou, přesně kterého jsme před sezónou hledali a kterého jsme do týmu potřebovali. Jsme moc rádi, že zůstává, neboť nás přesvědčil, že hokej hrát umí, a jeho střela a výběr místa jsou výborné,“ podotkl Tomáš Vlasák, sportovní manažer HC Škoda Plzeň a asistent trenérů.

Blomstrand zářil především říjnu a listopadu, kde byl doslova postrachem všech obran. "Sezónu má tedy rozjetou na 20, možná i 25 branek. Vše bude záležet na něm, jak si povede. Sice má nyní slabší období, ale my s ním o tom hodně mluvíme, abychom mu pomohli se vrátit do staré formy z října a listopadu. Pochybnosti ohledně prodloužení smlouvy jsme ale neměli," uvedl Vlasák.

Švédský forvard dosud za modrobílé nastoupil do 32 zápasů, v nichž vstřelil 16 branek a zaznamenal 9 asistencí. „V Plzni se mám skvěle už od svého příchodu, jak už jsem říkal v předchozích rozhovorech. Všechno bylo pro mě skvěle připraveno a můžu se soustředit jen na hokej. Mám kolem sebe výborné spoluhráče a realizační tým také funguje skvěle. A město Plzeň je krásné. I když jsem měl jiné nabídky, chtěl jsem prodloužit tady," dodal útočník.