Tarotový horoskop na týden 11. 10. 2021– 17. 10. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 11. říjen 2021 05:21
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 11.10. 2021 – 17.10.2021, 41. TÝDEN – 5 pentaklů: Moc toho nezbyde!

BERAN – Císař

Berani, vládněte! Tento týden budete muset mít všechno pod kontrolou, a pokud budete chtít něco podle vás, budete si to muset sami zařídit. Ale není to nic, co byste nezvládli.

BÝK – Král pohárů

Býci, ciťte! Tento týden bude někdo potřebovat vaší podporu a péči. Odložte všechny plány a povinnosti a vydejte ze sebe všechny emoce, které máte. Bude to záslužná práce.  

BLÍŽENCI – Král pentaklů

Blíženci, hrajte si! Tento týden se snažte vyjít ze zaběhané rutiny, udělejte něco bláznivého, vybočte z normálu. Možná strhnete i ostatní a užijete si veselý den. Nebo týden.

RAK – Velkekněžka

Raci, stáhněte se! Tento týden si najděte čas pro sebe, zbytečně se nevydávejte a snažte se strávit čas se svými myšlenkami a pocity. Takto srovnaná hlava se vám bude později hodit.

LEV – 6 pentaklů

Lvi, neodmítejte! Tento týden vám někdo nabídne něco velmi cenného, ale protože to nemusí vypadat hned podle vašich představ, můžete to přehlédnout. Dívejte se proto dobře.

PANNA – 6 holí

Panny, nechte se vést! Tento týden se možná setkáte s někým, kdo vám bude připadat, že je nad vámi. Nechte se jím nasměrovat, ukáže vám cestu k většímu sebevědomí.

VÁHY – Hvězda

Váhy, nechte se hýčkat! Zasloužíte si dobrou péči a pozornost, odměňte se sami nebo přijměte dar od někoho, kdo vás umí skutečně ocenit.

ŠTÍR – Vůz

Štíři, brzděte! Tento týden rozjedete něco velkého, snažte se ale dobře řídit a ovládat nejen svou rychlost, ale hlavně sebe celé. Lépe tak dojedete do cíle.

STŘELEC – Věž

Střelci, posuňte se! Tento týden možná narazíte a budete muset přehodnotit vaše plány. Všechno je ale správně, netrvejte na svém, jen proto, že se možná bojíte změny.

KOZOROH – Spravedlnost

Kozorozi, opatrně! Tento týden se zřejmě setkáte s následky svých předchozích činů. I kdyby se vám nelíbily, snažte se je vnímat v kontextu a pokorně přijmout.

VODNÁŘ – 9 pohárů

Vodnáři, odpočívejte! Tento týden nechte starosti jiným a najděte si čas na to, co máte rádi a co vám dělá dobře. Nakonec to prospěje i vašim povinnostem.

 RYBY - Páže holí

Ryby, nechte se unést! Tento týden se možná dozvíte něco, co vás nadchne nebo nasměruje správným směrem. Pusťte se zatím, i do budoucna to může mít velkou cenu.

Použité karty: Birth of Freedom Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.