Tarotový horoskop na týden 11. 4. 2022– 17. 4. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 11. duben 2022 04:38
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 11. 4. 2022 – 107.4.2022, 13. TÝDEN – 10 pentaklů: Všeho je dost!

BERAN – 6 pohárů

Berani, uklízejte! Děláte to sice neradi, ale nastal čas vyklidit vše, co vás brzdí a udělat tak prostor pro nové, co vás bude posouvat. Nejdřív ale ty nepopulární kroky.

BÝK – Páže holí

Býci, sviťte! Tento týden budete pro pár lidí kolem sebe hodně důležití. Máte něco navíc, co bude potřeba a nebojíte se to použít. Jděte do všeho jako první, buďte vzorem.

BLÍŽENCI – Velekněžka

Blíženci, předvídejte! Intuice vám jede na plné obrátky, tak jí přestaňte ignorovat a nechte si od ní pomoci. Je škoda nevyužít tak mocný zdroj informací, jako máte vy.

RAK – 10 holí

Raci, doražte to! Už jste toho udělali hodně, nepokračujte v ničem novém, ale dokončete už rozjeté. Uleví se vám a konečně budou vidět i výsledky, na které čekáte.

LEV – Kolo života

Lvi, všechno víte! Nepotřebujete další rady nebo informace, všechno důležité už jste pochopili, teď podle toho začněte jednat. Není nač čekat.

PANNA – Věž

Panny, zapalte to! Nastal čas obratu, bod zlomu. Staré už se neudrží, ani kdybyste se na hlavu postavili, tak to pusťte, ať se může stát něco nového. Škoda rány, která padne vedle.

VÁHY – Milenci

Váhy, přidejte se! Tento týden se snažte na úkoly nebýt sami. Spojte se s někým, rozdělte si práci, otevřete se pro lidi kolem sebe. Výsledek bude více než dvojnásobný.

ŠTÍR – Hvězda

Štíři, pomějte se! Tento týden se snažte povznést nad vše nízké a přízemní, vyleťte do vesmíru a užijte si nekonečný prostor zábavy. Není nic, co by nakonec nemohlo počkat.

STŘELEC – Král pohárů a 7 mečů

Střelci, počkejte! Tento týden se po vás bude chtít zásadní krok. Dejte si ale práci s načasováním a počkejte na ten nejsprávnější okamžik. Překvapením toho dokážete nejvíc.

KOZOROH – Rytíř pohárů

Kozorozi, nechte se hýčkat! Ať vás tento týden vaši milovaní budou chtít zahrnout čímkoliv, přijměte to od nich. Dělají, co mohou, aby vám pomohli, a myslí to dobře.

VODNÁŘ – Vůz

Vodnáři, řiďte! Tento týden bude důležité zachovat správný směr a nenechat se zavést na scestí. Chytněte opratě pevně do rukou a dokončete svou spanilou jízdu.

 RYBY - Rytíř pohárů

Ryby, ponořte se! V hlubinách vašich srdcí je tolik krásného, co můžete objevit a ukázat. Nebojte se tam podívat a podělit se o to, co tam najdete.

Použité karty: Ecological Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.