Tarotový horoskop na týden 13. 9. 2021– 19. 9. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 13. září 2021 05:53
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 13.9. 2021 – 19.9.2021, 37. TÝDEN – Král pentaklů: Držte si své!

BERAN – Mírnost

Berani, zůstaňte v klidu! Nebude to asi lehký úkol, ale tento týden se snažte být nad věcí a v harmonii. Nepouštějte se samostatně do žádných větších akcí a nechte věci, ať se dějí.

BÝK – Velekněžka

Býci, hledejte! Tento týden na vás čeká zážitek, který bude mít hlubší smysl, než bude na první pohled patrné. Podívejte se hlouběji, pod povrch věcí, budete mile překvapeni.

BLÍŽENCI – 5 pohárů

Blíženci, nesmutněte! Možná vás nepříjemně překvapí závěr nějaké události nebo chování blízkého člověka, ale nakonec to nebude tak horké, jak to vypadá. Dejte tomu ještě šanci!

RAK – 10 mečů

Raci, nechte si pomoct! Pokud toho na vás bude tento týden moc, neváhejte si říct o pomoc, než bude pozdě. Kolem vás je hodně síly a energie, vezměte si jí, bude-li potřeba.

LEV – Velekněz

Lvi, učte se! Tento týden se možná dostanete do situace, která bude nad vaše chápání. Zůstaňte v pokoře a ptejte se moudřejších a zkušenějších, aby vám poradili.

PANNA – 5 mečů

Panny, nebuďte kruté! Možná vám někdo ublížil nebo máte z něčeho špatný pocit. Nenechte se vtáhnout do negativní energie a zůstaňte ve svém čistém, krásném srdci.

VÁHY – Viselec

Váhy, všechno je jinak! Připravte se na změnu plánu, náhlý obrat nebo nové myšlenky. Možná vás zaskočí, ale nakonec se ukáže, že jsou velmi přínosné.

ŠTÍR – Síla

Štíři, neperte se! Tento týden budete mít sil na rozdávání, ale je třeba ji kultivovat ne slepě střílet kolem sebe. Vše dělejte s rozmyslem a s ohledem.

STŘELEC – Vůz

Střelci, vyražte! Máte před sebou velkou jízdu, kterou byste neměli promeškat. Seberte celou svou sílu, zabalte všechna zavazadla a jděte vpřed.

KOZOROH – 2 holí

Kozorozi, myslete dopředu! To je věc, kterou obvykle umíte a děláte, tentokrát ji máte i doporučenou. Neunáhlujte se a pečlivě plánujte další kroky.

VODNÁŘ – 10 pentaklů

Vodnáři, spojte se! Tento týden se snažte spojit s někým, kdo má přesně to, co potřebujete a zároveň mu předat, co máte nazbyt vy. Taková výměna bude velmi obohacující.

 RYBY - Císařovna

Ryby, tvořte! Tento týden máte k dispozici velké množství nové, krásné energie. Přijměte ji a proměňte v něco trvalého a potřebného. Máte na to!

Použité karty: Abyss Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.