Tarotový horoskop na týden 14. 2. 2022– 20. 2. 2022

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 14. únor 2022 05:55
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 14. 2. 2021 – 20.2.2022, 7. TÝDEN – 10 pohárů: Buďme spolu!

BERAN – 10 holí

Berani, udržte se! Tento týden toho na vás bude moc, ale není to nic, co byste nezvládli. Zapřete se a dejte do toho všechno, co máte. Odměna vás nemine.

BÝK – 3 pohárů

Býci, nechte se pozvat! Tento týden dostanete milou nabídku, kterou byste neměli nechat ladem. I když se vám právě nebude úplně chtít, přinuťte se, nebudete toho litovat.

BLÍŽENCI – Ďábel

Blíženci, nezabředněte! Tento týden možná budete mít sklon prožívat spíš negativní emoce a vidět věci černými brýlemi. Nepropadněte tomu příliš, špatně se z toho dostává den.

RAK – 3 mečů

Raci, připravte se! Čeká vás loučení, které nebude příjemné, ale bude nutné. Nedá se to obejít, smiřte se s tím a snažte se na tom naučit něco o sobě a o svých emocích.

LEV – Poustevník

Lvi, držte se světla! Moc dobře víte, co chcete a kam si pro to máte jít. Jen si na cestu vezměte pozitivní nástroje a nespadněte do propasti oklik a nepravd.

PANNA – Král mečů

Panny, buďte pevné! Krouží kolem vás mnoho pokušení a křivých cest, nedejte se zmást a držte se svého přesvědčení. Až to ustojíte, budete na sebe pyšní.

VÁHY – Svět

Váhy, zvítězte! Tento týden se vám povede něco zásadního, buďte na sebe hrdí. Cokoliv rozdělaného dotáhněte do konce, protože to nakonec bude velký úspěch.

ŠTÍR – Milenci

Štíři, jděte si za svým! Možná bude vaše přesvědčení vyžadovat velké úsilí nebo odvahu, ale možný výsledek bude stát za to. Věřte svým citům.

STŘELEC – 5 mečů

Střelci, nevzdejte se! Úkol, který před vámi leží, bude sice těžký, ale máte na to, to dokázat. Pokračujte v započaté práci a věřte si! Odměna bude velká.

KOZOROH – 9 pohárů

Kozorozi, těšte se! Tento týden na vás čeká nějaké krásné překvapení. Možná vás někdo někam pozve, něco vám daruje nebo se odkryjí čisté city. Užijte si to.

VODNÁŘ – 6 pentaklů

Vodnáři, přijímejte! Tento týden vám nabídne něco zajímavého nezvyklý muž. Nebojte se a vezměte si, co dostáváte. Nakonec budete mile překvapeni.

 RYBY - 4 pohárů

Ryby, nesmutněte! I když se tento týden něco nepovede, není všem dnům konec. Udržte si naději a nepropadejte smutku, bude zase líp.

Použité karty: Arcanya Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.