Tarotový horoskop na týden 14. 3. 2022– 20. 3. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 14. březen 2022 05:32
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 14. 3. 2022 – 20.3.2022, 11. TÝDEN – Eso pohárů: Držme se citu!

BERAN – 4 holí

Berani, radujte se! Ať už se vám tento týden povede něco pěkného nebo budete mít ze sebe či z okolí prostě jen malý hezký pocit, oslavte to. Veselí není nikdy dost.

BÝK – Král holí

Býci, rozhodujte! Tento týden berte věci vážně a nic neodkládejte stranou. Je třeba se k životu postavit zodpovědně a začít jednat, abyste později nebyli překvapeni.

BLÍŽENCI – Blázen

Blíženci, vydejte se! Tento týden máte před sebou úkol, který zvládnete, jen když na něm hned začnete pracovat. Zvedněte se ze židle a vyražte jakýmkoliv směrem, hlavně už!

RAK – Rytíř holí

Raci, do boje! Nenechte si tento týden nic líbit! Ať už bude útok jakýkoliv, a vám se na něj nebude chtít reagovat, braňte se, protože následky by mohly být fatální.

LEV – Prázdná karta

Lvi, pozor! Tento týden bude velký! Stát se může cokoliv, otevřít se mohou jakékoliv dveře a vaše úsilí ani vůle nebude mít hlavní roli. Nechte se vést.

PANNA – Páže mečů

Panny, myslete na důsledky! Tento týden nejednejte ukvapeně a přemýšlejte, než něco řeknete nebo uděláte. Možná tím předejdete zbytečným problémům.

VÁHY – Páže pohárů

Váhy, dávejte! Tento týden bude někdo potřebovat vaši pomoc. A vy, protože máte šlechetnou duši, se mu ji nezdráhejte dát. V budoucnu vám to oplatí.

ŠTÍR – 5 pentaklů

Štíři, přiznejte si to! Něco nevyšlo podle vašich představ a tento týden to bude zřetelně vidět. Nehrajte si na hrdiny a ukažte, že jste se zmýlili. Nakonec to díky tomu nebude tak horké.

STŘELEC – 6 pentaklů

Střelci, dělte se! Máte něco, co někdo kolem vás nutně potřebuje. Vydejte to, protože vám na tom tolik nezáleží a někomu jinému to může zachránit život..

KOZOROH – Svět

Kozorozi, hotovo! Tento týden dokončíte něco, na čem jste pracovali a uleví se vám. Vychutnejte si tento okamžik, uvědomte si, co všechno stál a projevte vděčnost. I sobě!

VODNÁŘ – 7 pentaklů

Vodnáři, pečujte! Starejte se tento týden hlavně o ostatní, pomáhejte, kde bude třeba, omezte své potřeby a zaměřte se na druhé. Ocení to!

 RYBY - Rytíř mečů

Ryby, zvítězte! Tento týden udělejte všechno proto, abyste zvládli rozběhnutou situaci se ctí. Postavte se za sebe nebo do čela vojska a ukažte, že jste rozený vůdce. Alespoň pro teď!

Použité karty: Gustave Doré Tarot by Lo Scarabeo

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.