Tarotový horoskop na týden 14. 6. 2021– 20. 6. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 14. červen 2021 06:18

Tarotový horoskop 14.6. 2021 – 20.6.2021, 24. TÝDEN – Věž: Jasně a rázně!

BERAN – 5 holí

Berani, bojujte! Ať je proti vám cokoliv, perte se s tím, protože máte na to porazit to. Nedejte se zastavit ani obalamutit. Použijte své zbraně a vzhůru do bitvy!

BÝK – Král pentaklů

Býci, pomalu! Tento týden nedělejte žádná zbrklá rozhodnutí. Pečlivě uvažte všechny strany a naplánujte jednotlivé kroky tak, abyste předešli zbytečným komplikacím.

BLÍŽENCI – Císař

Blíženci, vládněte! Tento týden přistupujte k problémům pevně a sebejistě. Když budete dobře vládnout sobě, povede se vám všechno na světě.

RAK – 6 pohárů

Raci, zpomalte! Úkoly, které teď máte před sebou, vyžadují vaši opatrnost a pečlivost. Nervěte se dopředu, spíše se snažte vše nejprve prozkoumat a pak teprve jednat.

LEV – Blázen

Lvi, blbněte! Tento týden máte všechno dovoleno. Můžete se utrhnout z řetězu, dovádět a zkoušet dosud nepoznané. Nic vám nestojí v cestě, můžete vše, ale jen tento týden.

PANNA – 4 pentaklů

Panny, nedělte se! To, co máte teď k dispozici, je jen pro vás. Nekrájejte to na díly, jen proto, že to po vás ostatní chtějí. Nechte si výsledky své práce pro sebe, budou se vám hodit.

VÁHY – 3 mečů

Váhy, nesmutněte! Pokud jste uvízli v něčem, co nefunguje, snažte se vymyslet cestu ven. Přílišné prožívání emocí vás ke zlepšení neposune.

ŠTÍR – Rytíř holí

Štíři, vrhněte se do bitvy! Máte za co bojovat, a když to někdo nebo něco ohrožuje, můžete se bránit. Osmělte se a vybojujte si to, na co máte nárok.

STŘELEC – 9 pohárů

Střelci, v pohodě! Tento týden se snažte nestresovat, nic neřešit a zůstat v klidu. Snažte se uchovat si slunce v duši a optimistický náhled. Pomůže to víc než boj.

KOZOROH – 5 pentaklů

Kozorozi, hledejte! Někde blízko vás je pomoc nebo rada, na kterou čekáte. Zkuste ji začít hledat a uvidíte, že to nebylo tak těžké. Výsledky vás nakonec překvapí.

VODNÁŘ – Rytíř mečů

Vodnáři, vítězně vpřed! Co si tento týden neurvete, to nebudete mít. Dobrý výsledek bude vyžadovat vaši odvahu a aktivitu, jinak se nikam neposunete.

 RYBY - 7 pentaklů

Ryby, nepřemýšlejte! Věci kolem vás se už daly do pohybu a teď jen dobíhá proces. Nezabývejte se zbytečně tím, co ještě není vidět, a počkejte, až to vyraší a všechno bude jasné.

Použité karty: Serpent and Peacock Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.