Tarotový horoskop na týden 16. 8. 2021– 22. 8. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 16. srpen 2021 06:10
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 16.8. 2021 – 22.8.2021, 33. TÝDEN – Viselec: Pozor na pasti!

BERAN – 5 pohárů

Berani, pospíchejte! Tento týden bude záležet hlavně na čase a včasné reakci, jestli se něco povede. Neodkládejte úkoly, nenechávejte věci na poslední chvíli. Vyplatí se přidat do kroku.

BÝK – Poslední soud

Býci, veďte! Tento týden to budete vy, kdo povede ostatní, protože bude vědět, kam se jde, nebo bude mít velký nápad. Převezměte iniciativu a jděte!

BLÍŽENCI – 10 holí

Blíženci, nenechte se převálcovat! I když bude tento týden něco silnější než vy, nedejte se zastrašit. Vždycky ze všeho vede cesta ven, a vy jí nakonec najdete také.

RAK – Mírnost

Raci, vyvažujte! Tento týden půjde hlavně o rovnováhu a o to, jak ji udržet. Snažte se dělat věci správně a na nic nezapomínat. Všechno ve vašem životě má své místo.

LEV – 2 holí

Lvi, nestůjte! I když se vám tento týden může zdát, že nevíte, přesto něco zkuste udělat. Všechno je lepší než zůstat stát na místě. Pokuste o cokoliv, a věci se rozběhnou.

PANNA – Královna pohárů

Panny, ozdobte se! I když vás tento týden nečeká právě ples, snažte se být krásní. Dbejte na svůj vzhled, pečujte o sebe nebo si kupte něco nového. Nikdy nevíte, k čemu to bude dobré.

VÁHY – Velekněžka

Váhy, dívejte se dál! Máte všechno k tomu, abyste viděli víc než obyčejní smrtelníci. Využijte svých schopností a zabráníte zbytečným chybám.

ŠTÍR – 6 holí

Štíři, dokončete to! To, co jste začali, se vám může opravdu podařit, jen to nevzdat těsně před koncem. Věřte si a s energií a odvahou dojděte do cíle, kde budete korunováni.

STŘELEC – Rytíř mečů

Střelci, do boje! Tento týden nasaďte všechny páky a použijte všechny zbraně, abyste vyhráli ve velké bitvě. Chce to jen odvahu a nebát se dát první ránu.

KOZOROH – 3 pohárů

Kozorozi, užívejte si! Obklopte se přírodou nebo tím, co vám dělá dobře, a čerpejte energii pro horší časy. Teď není nutné nic řešit, ani zkoumat. Až později.

VODNÁŘ – Rytíř pohárů

Vodnáři, těšte se! Tento týden můžete zažít něco příjemného a romantického, když se budete dívat i na maličkosti. Těšte se z toho, co máte kolem sebe a budete mile překvapeni.

 RYBY - Eso mečů

Ryby, držte se svého! Tento týden budete muset zřejmě obhájit svůj názor nebo ustát složitou situaci. Držte se toho, co vám dává smysl, a nebojte se používat argumenty.

Použité karty: Rabbits Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.