Tarotový horoskop na týden 18. 10. 2021– 24. 10. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 18. říjen 2021 05:55
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 18.10. 2021 – 24.10.2021, 42. TÝDEN – Královna mečů: Přemýšlejme!

BERAN – Smrt

Berani, ještě krůček! Stojíte přesně před velkým vítězstvím nebo možností se obohatit. Chybí vám už jen krůček k tomu, abyste vše zvládli. Udělejte ho!

BÝK – 7 mečů

Býci, dávejte pozor! Možná že na vás tento týden číhá nějaké nebezpečí, může na vás skočit z míst, odkud ho nečekáte. Buďte ve střehu a reagujte rychle! Pak vás to nezaskočí.

BLÍŽENCI – Poustevník

Blíženci, buďte sami! Tento týden využijte alespoň chvíli na to, abyste byli sami se sebou a srovnali si myšlenky. Zvlášť, jste-li před důležitým krokem, snažte se ho neuspěchat.

RAK – 7 pentaklů

Raci, počkejte si! Všechno vyžaduje správný čas na proces, který je potřeba. Dejte ho sobě i tomu, na čem pracujete, vyplatí se a projeví na výsledku.

LEV – 7 holí

Lvi, nebojujte! Tento týden na vás čeká výzva, kterou můžete zvládnout nejlépe tak, že se nebudete hádat ani bít. Zůstaňte stranou a v klidu. Ušetříte si mnoho bojů.

PANNA – 6 pohárů

Panny, neohlížejte se! Máte za sebou hodně bojů a smutků, ale na ně teď není čas. Jděte dopředu a nechte, co bylo už za sebou. Nastal čas jít dál!

VÁHY – 5 pohárů

Váhy, otevřete se! Ukažte, že máte srdce na pravém místě a že se svých emocí nebojíte. Dejte je najevo, přijde vhodná příležitost, kterou k tomu budete moci využít.

ŠTÍR – Prázdná karta

Štíři, můžete cokoliv! Tento týden se může stát všechno nebo nic. Není třeba přemýšlet nebo plánovat, osud vás překvapí tím, kam vás sám nasměruje.

STŘELEC – 8 pohárů

Střelci, uvolněte se! Tento týden možná přijdete o něco cenného, ale je dobře, že je to pryč. Dejte volnost sobě i svému okolí a uleví se vám všem.

KOZOROH – Eso mečů

Kozorozi, řezejte! Tento týden budete muset něco rozetnout, jasně a rázně se vymezit. Nedejte se zastrašit, držte se svého a neuhněte ani o píď. Bude to důležité.

VODNÁŘ – Mírnost

Vodnáři, uklidněte se! Ať máte rozděláno cokoliv, zpomalte a zvažte další postup. Nic se nejí tak horké, jak se to uvaří a právě teď časem navíc nic nezkazíte.

 RYBY - 10 pohárů

Ryby, vítejte nové! Tento týden se něco, na čem vám velmi záleží, hezky povede. Těšte se z toho, radujte se a dobře to oslavte. Tak nejlépe projevíte opravdovou vděčnost.

Použité karty: Ferenc Pinter Tarot by Lo Scarabeo

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.