Tarotový horoskop na týden 18. 4. 2022– 24. 4. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 18. duben 2022 05:33
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 18. 4. 2022 – 22.4.2022, 14. TÝDEN – Luna: Volit správně!

BERAN – 7 pentaklů

Berani, stáhněte se! Tento týden půjde všechno pomaleji a komplikovaněji. Nic nerozbíjejte, netrhejte ani nezabíjejte a počkejte. Všechno nakonec přijde včas.

BÝK – Král holí

Býci, vládněte! Máte toho tolik na starosti a všechno je jen na vás. Ukažte, že něco umíte, že na to máte a že jste na správném místě. Buďte skutečnými králi!

BLÍŽENCI – Blázen

Blíženci, smějte se! Možná bude tento týden všechno jinak, než jste chtěli, ale snažte se, ať vám nesebere úsměv ze rtů. Máte nárok to zlehčit a zesměšnit, když si tím udržíte dobrou náladu.

RAK – Eso pohárů

Raci, čerpejte! Někde kolem vás je velký zdroj lásky a pochopení, který můžete tento týden využít. Najděte ho a berte si z něj vše, co budete potřebovat.

LEV – 8 pentaklů

Lvi, snažte se! Tento týden bude náročný, ale rozhodující práci za vás nikdo neudělá. Opřete se do toho a podejte ten největší výkon, kterého jste schopni. Všichni budou zírat.

PANNA – Velekněz

Panny, kažte! Tento týden máte povoleno poučovat, moralizovat a radit. Máte na to totiž kapacitu a zdroje a ostatním to tentokrát pomůže.

VÁHY – 4 pohárů

Váhy, odpočiňte si! Máte nárok si oddechnout od všech starostí a povinností, dopřát si něco milého pro vaše tělo i duši a vůbec si udělat radost. Nezapomeňte na to!

ŠTÍR – 6 mečů

Štíři, vyražte vpřed! Možná na cestu, kterou máte před sebou, musíte vyjet sami, ale nedejte se tím zastavit ani odradit. Je to vaše dobrodružství a záleží jen na vás, jak ho prožijete.

STŘELEC – Páže pohárů

Střelci, chraňte si srdce! Tento týden by mohl přijít někdo, kdo by vás mohl osočit nebo napadnout, v každém případě zklamat. Braňte se, protože vaše city za to stojí.

KOZOROH – Páže mečů

Kozorozi, buďte napřed! Tento týden na vás bude chtít někdo vyzrát, ale neměl by vás zaskočit, když budete připraveni na vše. Buďte ve střehu a nikdo vás nepřekvapí.

VODNÁŘ – 4 holí

Vodnáři, slavte! Nastal čas uvědomit si, co všechno máte už za sebou, co umíte a čeho jste dosáhli. Oslavte to sami se sebou nebo velkolepě s ostatními, ale važte si sami sebe.

 RYBY - 9 pohárů

Ryby, poděkujte si! Tento týden možná zjistíte, jak dobře jste se v minulosti rozhodli. Nenechte to stranou a užijte si tento krásný okamžik. Možná v něm najdete sílu pro další kroky.

Použité karty: Mystic Pallet Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.