Tarotový horoskop na týden 2. 5. 2022 – 8. 5. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 2. květen 2022 05:51
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 2. 5. 2022 – 8. 5. 2022, 16. TÝDEN – Vůz: Dopředu ve svém zájmu!  

BERAN – 9 pentaklů

Berani, střádejte! Tento týden vás možná zaskočí nějaký výdaj, ale nenechte se zmást, příjem bude o to větší. Držte si rovnováhu a věřte, že je vše tak, jak má být.

BÝK – Viselec

Býci, uvolněte se! To, co vás už delší dobu sužuje, není nutné dál řešit. Pusťte to, nechte věci plynout a ony se samy posunou správným směrem a vy budete volní!

BLÍŽENCI – 6 holí

Blíženci, věřte si! Tento týden máte před sebou výzvu, ve které nebude snadné obstát. Všechno se ale dá zvládnout, když budete mít patřičné sebevědomí.

RAK – Milenci

Raci, spojte se! Opřete se o milovaného člověka a nechte si od něj pomoct, bude-li to tento týden nutné. Nebo buďte připraveni pomoct někomu blízkému. Oboje je dobře.

LEV – 10 mečů

Lvi, proste! Tento týden nebude fungovat nic z toho, na co jste zvyklí a nezbyde než se obrátit s modlitbou někam výš. Důvěřujte vesmíru a on vás nenechá ve štychu.

PANNA – Královna pohárů

Panny, buďte krásné! Nejeden problém se tento týden vyřeší, když uplatníte svůj šarm a budete laskaví a milí. To bohatě postačí, aby vše dopadlo tak, jak má.

VÁHY – 4 pohárů

Váhy, čarujte! Tento týden toho máte hodně kolem sebe, co můžete využít ke svému prospěchu. Dobře se rozhlédněte a nedejte se oklamat, že tam nic není.

ŠTÍR – 7 pohárů

Štíři, schovejte se! Tento týden toho bude tolik, co na vás bude útočit, že se budete muset stáhnout a počkat, až to přejde. Není to špatné řešení. Prozatím.

STŘELEC – 8 pentaklů

Střelci, sledujte cíl! Pokud vás tento týden něco zaskočí, zastavte se a vraťte se k tomu, co jste původně chtěli dělat. Až si to uvědomíte, v klidu na tom zase pokračujte dál.

KOZOROH – Eso pohárů

Kozorozi, milujte! Tento týden se zkuste vykoupat v lásce. Je jí kolem vás tolik, že vám postačí nejen pro vás ale i pro vaše blízké. Stačí se jen rozhlédnout.

VODNÁŘ – Luna

Vodnáři, jděte hlouběji! Skrývají se ve vás neskutečné hloubky, které je možné tento týden prozkoumat a použít. Pozorujte, co se děje kolem vás i ve vás a budete o hodně moudřejší.

 RYBY - 10 pohárů

Ryby, opájejte se! Když to půjde, tak svým šarmem a úspěchem, když to není to pravé, tak jen přítomným okamžikem a vším krásným, co kolem sebe najdete. Něco určitě.

Použité karty: Our Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.