Tarotový horoskop na týden 2. 8. 2021– 8. 8. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 2. srpen 2021 06:20
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 2.8. 2021 – 8.8.2021, 31. TÝDEN – 3 holí: Budoucnost je před námi!

BERAN – Eso mečů

Berani, miřte vysoko! Tento týden můžete dosáhnout velkého cíle, když se nebudete omezovat ničím přízemním. Sledujte svou vizi a naplňte jí, jak nejlépe umíte.

BÝK – 6 mečů

Býci, jeďte dál! Nejste na konci cesty, ještě kousek máte před sebou. Nevzdejte to, i když vás to stálo už hodně sil a času, protože cíl stojí za to. Kvůli němu jste vyjeli.

BLÍŽENCI – Rytíř pentaklů

Blíženci, nechte se vést! Máte vše potřebné, abyste dokončili to, co jste začali. Nechte si jen svítit na cestu, abyste nezabloudili těsně před koncem.

RAK – 6 holí

Raci, nestyďte se! Dokázali jste v životě něco velkého a máte plné právo se tím chlubit. Pochvalte se sami, když to za vás nikdo jiný neudělá a buďte na sebe hrdí.

LEV – 8 pohárů

Lvi, dejte se na cestu! Tento týden za sebou můžete nechat vše, co vás tíží a vydat se směrem, který sami považujete za správný. Cesta to není lehká, ale je jediná možná.

PANNA – Hvězda

Panny, meditujte! Tento týden se nebude dít nic, co by vyžadovalo vaši plnou pozornost. Zklidněte se, obraťte do sebe a nechte život, ať vás dovede tam, kde máte být.

VÁHY – 5 mečů

Váhy, koste to! Máte před sebou nelehký úkol, v němž budete muset ukázat zuby. Nebojte se toho, jste v právu, a když se za sebe postavíte, nepřítel ani neceknete.

ŠTÍR – 4 mečů

Štíři, vzbuďte se! Už dlouho spíte a život vám protéká mezi prsty. Následujte znamení a jděte za ním, protože to vás dovede ke skutečnému probuzení a velké, tolik potřebné, akci.

STŘELEC – Spravedlnost

Střelci, připravte se! Tento týden se setkáte s důsledky svých činů tváří v tvář. Pravda bude krutá, ale spravedlivá, a pokud jste byli poctiví a pokorní, nemůže se vám nic stát.

KOZOROH – Král mečů

Kozorozi, vládněte! Nedejte se zastavit ani zastrašit a ukažte všem svou moc. Nastavte si hranici anebo udělejte zásadní rozhodnutí, které posílí vaši pozici i do budoucna.

VODNÁŘ – 7 pentaklů

Vodnáři, pracujte! Ještě chvíli se budete muset snažit makat na tom, co máte rozdělané. Už jste skoro u konce, ale ten právě teď vyžaduje největší nasazení. Směle do toho!

 RYBY - 9 pohárů

Ryby, sedněte si! Snažte se nic nedělat, nerozhodovat ani o nic neusilovat. Přijímejte věci takové, jaké jsou, a buďte vděční za vše, co máte. Není toho málo.

Použité karty: Dark Waite tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.