Tarotový horoskop na týden 20. 9. 2021– 26. 9. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 20. září 2021 05:59
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 20.9. 2021 – 26.9.2021, 38. TÝDEN – 7 mečů: Pozor na zprávy!

BERAN – Eso pentaklů

Berani, sázejte! Tento týden se asi nebude dít nic zásadního, ale máte šanci zapracovat na své budoucnosti. Co teď zasadíte, to vám později vyroste. Myslete na to!

BÝK – Milenci

Býci, propojujte se! Kolem vás je mnoho krásného a vy z toho můžete čerpat, stačí se jen rozhlédnout. Otevřete oči, probuďte mysl a naslouchejte svému srdci. To stačí.

BLÍŽENCI – Mírnost

Blíženci, užívejte si! Tento týden nedělejte nic vážného, ale hledejte radost a krásu všude kolem vás. Ponořte se do klidu a jen vychutnávejte to, co cítíte.   

RAK – Kolo života

Raci, vnímejte! Věci, které se vám dějí, mají větší přesah, než si myslíte. Sledujte je a uvidíte, co a proč se právě teď děje. Možná pochopíte mnohé.

LEV – 4 mečů

Lvi, pozorujte! Tento týden nedělejte nic rychle a nepromyšleně. Sledujte, co se děje a co je skutečně ve vzduchu. Na jednání přijde čas, až budete vědět, o co doopravdy jde.

PANNA – Královna pohárů

Panny, ponořte se! Vaše srdce bude tento týden vysílat jasné signály a na vás bude je rozeznat a následovat. Není to nic těžkého, stačí se jen obrátit na sebe.     

VÁHY – 2 pohárů

Váhy, dávejte! Tento týden někdo čeká na vaši pomoc. Vy máte dostatek toho, co přesně potřebuje, tak se nebojte podělit. Radost bude oboustranná.

ŠTÍR – 8 pentaklů

Štíři, pracujte! Tento týden nepůjde nic obejít ani kecat. Budete muset tvořit a pracovat rukama, dodělat úkoly a vybudovat pevnou základnu, která se bude hodit.

STŘELEC – Slunce

Střelci, do klidu! Všechno je v pořádku a nic není potřeba. Všechno běží, jak má a roste svým tempem. Nezasahujte do toho a s výsledkem budete spokojeni.

KOZOROH – 5 pohárů

Kozorozi, myslete pozitivně! I když se něco nepovede, vaším úkolem bude neplakat a hledat z toho cestu ven. Jasně ji spatříte, když přestanete smutnit.

VODNÁŘ – 3 mečů

Vodnáři, nebraňte se! Tento týden vám někdo vyjeví nepříjemnou pravdu, která se vám vůbec nebude líbit. Přijměte ji, protože vás to posune o velký kus dopředu.

 RYBY - 4 pentaklů

Ryby, chraňte se! Něco, co je vaše a čemu jste dali velkou energii, může být ohroženo. Braňte si to a nedělte se, protože byste o to mohli přijít.

Použité karty: Lili White Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.