Tarotový horoskop na týden 21. 3. 2022– 27. 3. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 21. březen 2022 05:50
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 21. 3. 2022 – 27.3.2022, 12. TÝDEN – Prázdná karta: Všechno je možné!

BERAN – 6 pohárů

Berani, přijímejte! Tento týden vás někdo potěší něčím milým. Nerozpakujte se, nedělejte drahoty, přijměte dárek a oceňte toho, kdo vám jej přinesl. Budete rádi oba.

BÝK – 5 mečů

Býci, zažeňte nepřítele! I tento týden buďte trochu drsní a tvrdí a především pevní v kramflících. Případného protivníka zastrašíte hlavně svou sebedůvěrou!

BLÍŽENCI – Král pohárů

Blíženci, zpevněte se! Tento týden bude někdo útočit na vaše city a vy se nesmíte dát. Obrňte se vírou v sebe, chraňte své srdce a vzpomeňte si na sebeúctu, než někomu zase uvěříte.

RAK – 7 holí

Raci, braňte se! Tento týden zažijete zřejmě nepříjemný a nečekaný útok. Neberte si servítky, buďte drsní až krutí a ochraňte tak sama sebe a to, na čem vám nejvíc záleží.

LEV – Smrt

Lvi, jděte přímo! Tento týden nebude možné dělat okliky nebo cokoliv kamuflovat. Stojíte tváří v tvář pravdě a tak buďte upřímní a odvážní. Nakonec to bude velký zážitek.

PANNA – 2 mečů

Panny, neotáčejte se zády! Tento týden možná budete mít chuť utéct nebo nevidět. Věřte, že malý útěk teď se časem nafoukne na velký problém. Pohleďte realitě do očí a jednejte.

VÁHY – Král holí

Váhy, vládněte! Máte v sobě tolik darů a kolem sebe mnoho zdrojů, které je teď možné využít nejen pro sebe, ale i pro ostatní. Narovnejte se a rozhodujte!

ŠTÍR – 6 mečů

Štíři, plavte! Tento týden je třeba vydat další energii, abyste dorazili na místo, které na vás čeká. Nezdržujte se, zabalte se a jeďte. Cíl bude krásný!

STŘELEC – Síla

Střelci, pokoru! Síla, kterou máte v sobě je jen střípkem síly, která je nad vámi. Tento týden to zřejmě pocítíte na vlastní kůži, tak neremcejte, poklekněte před ní a vzdejte jí hold!

KOZOROH – 3 pentaklů

Kozorozi, dokončete to! Někdo blízko už čeká na to, až se odhodláte odevzdat dílo, které jste započali. Přestaňte se vymlouvat a začněte na tom dělat. Jinak to nepůjde.

VODNÁŘ – Rytíř holí

Vodnáři, počkejte! Úkol, který máte tento týden, není jednoduchý a nedá se uspěchat ani zadupat do země. Vše si promyslete a vyčkejte na správný okamžik.

 RYBY - 9 holí

Ryby, odpočiňte se! Pokud na vás toho bylo v poslední době moc, přestaňte bojovat a dejte se na ústup. Nemusíte všechno vyhrát, raději dočerpejte energii na další boje.

Použité karty: Knights Templar Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.