Tarotový horoskop na týden 23. 5. 2022 – 29. 5. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 23. květen 2022 05:59
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 23. 5. 2022 – 29. 5. 2022, 19. TÝDEN – 8 mečů: Neunáhlovat se!

BERAN – 6 pentaklů

Berani, přijímejte! Tento týden vám někdo podezřelý nabídne něco zajímavého. Nedejte se zmást zevnějškem nebo vnitřním pocitem a berte si. Je to pro vaše dobro.

BÝK – Páže mečů

Býci, buďte ve střehu! Možná se kolem vás tento týden něco strhne, možná budete v centru této mely. V každém případě buďte obezřetní a jednotlivé kroky promyslete.

BLÍŽENCI – 5 holí

Blíženci, nedejte se! Ať už vás tento týden chytne cokoliv, rapl nebo někdo za rukáv, perte se! Hajte své názory a nenechte se zastavit, dokud nezvítězíte.     

RAK – 4 mečů

Raci, klid! Tento týden to na nějaké velké posuny nevypadá, tak zůstaňte v pohodě a nikam se nehrňte. Všechno počká a v přívětivější době to půjde snáze.               .

LEV – 7 pohárů

Lvi, přemýšlejte! Tento týden se vám možná nabídne nějaká lákavá možnost, jak vyřešit všechno najednou, ale raději si ji dobře prohlédněte. Ať nenaletíte a nemáte nakonec nic.

PANNA – Svět

Panny, sledujte! Tento týden bude možné uzavřít něco už dlouho rozdělaného. Dívejte se kolem sebe a čtěte mezi řádky. Ta skutečná příležitost možná přijde nečekaně.

VÁHY – Eso holí

Váhy, jednejte! Blíží se k vám velká možnost, ale bude záležet jen na vás, jak ji využijete. Připravte se a v ten nejlepší okamžik využijte všechny síly, které máte. Pak zvítězíte.

ŠTÍR – Věž

Štíři, chraňte se! Z hlubokých vod se vynoří velké nebezpečí, které není radno podceňovat. Nevrhejte se zběsile do protiútoku a spíše si chraňte záda. Bude to potřeba.   

STŘELEC – 6 pohárů

Střelci, pečujte! Ať už o sebe, své blízké nebo své velké dílo, hýčkejte si to, co si vaši péči zaslouží. Možná si díky tomu uvědomíte skutečnou cenu, kterou to má.

KOZOROH – 10 pohárů

Kozorozi, odpočiňte si! Všechno důležité je pro teď hotovo, nemusíte začínat zase další práci jen kvůli svému dobrému pocitu. Nechte věci, ať se dějí a přihlížejte. Alespoň tento týden.

VODNÁŘ – Páže pohárů

Vodnáři, zazařte! Tento týden se napjatě čeká na váš výkon, projev nebo názor. Připravte se na to, protože druhou šanci jak oslnit všechny kolem už jen tak nedostanete.

 RYBY - 9 pohárů

Ryby, nabídněte! Hlavně tento týden budete mít co, a tak se nebojte všechno ukázat. Reakce budou různé, ale vaše pozice se změní k lepšímu.

Použité karty: Myth and Legends Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.