Tarotový horoskop na týden 23. 8. 2021– 29. 8. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 23. srpen 2021 06:00
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 23.8. 2021 – 29.8.2021, 34. TÝDEN – Věž: Hromy a blesky

BERAN – 9 pohárů

Berani, otevřete se! Tento týden pocítíte příval krásné energie, která vás pohltí. Buďte otevření všem nečekaným zážitkům a nechte se vést svou intuicí. Ještě dlouho budete vzpomínat.

BÝK – Mág

Býci, rozpohybujte se! Tento týden roztočte veškerou svou energii a naplňte celý svůj potenciál. Sami budete překvapeni, co všechno ještě dovedete.

BLÍŽENCI – Král pohárů

Blíženci, pomáhejte! Sil máte víc než dost a tento týden bude důležitější dávat je druhým, než si je syslit pro sebe. Veďte druhé, kam je potřeba a mějte z toho hlavně radost.

RAK – 5 pentaklů

Raci, nelekejte se! Tento týden se změní atmosféra, ukončí se, co už nefungovalo nebo pocítíte změny ve svém nitru. Nebojte se těchto kroků, jsou ku prospěchu.

LEV – Císař

Lvi, pracujte! Tento týden máte od všeho klíče a budete velmi důležití. Chovejte se podle toho, s náležitou úctou k sobě i ostatním a nezpronevěřte se svému úkolu.

PANNA – Páže mečů

Panny, bojujte za sebe! Tento týden se vám postaví do cesty někdo, kdo pochybuje o vaší síle. Ukažte mu, že se plete a že vy sami o sobě také nepochybujete.

VÁHY – 8 pentaklů

Váhy, stavte! Tento týden je důležité, abyste budovali a tvořili. Nedělejte nic destruktivního, ale stavte nové na tom, co už má nějaké základy. Výsledek se vám bude líbit.

ŠTÍR – Slunce

Štíři, jděte do víru! Tento týden se uvolněte, zapomeňte na povinnosti a jděte tam, kde se něco děje. Roztočíte tak novou energii a budete se cítit svěží.

STŘELEC – Spravedlnost

Střelci, pozor na odplatu! Možná jste kdysi rozehráli hru, kterou teď dostanete zpátky. Uvažujte o svých krocích, než uděláte něco, co by se vám mohlo nedobře vrátit.

KOZOROH – Páže pohárů

Kozorozi, hrajte! Váš život je krásný hudební nástroj a vy máte talent ho hrát. Nedejte si do toho mluvit a laďte píseň, která je důležitá jen pro vás.

VODNÁŘ – Rytíř pohárů

Vodnáři, zastavte se! Tento týden možná budete pociťovat méně energie než obvykle, něco se zastaví nebo zmrzne. Nebojte se a nelamte nic přes koleno. Všeho do času.

 RYBY - Hvězda

Ryby, projděte tmou! Tento týden budete mít možnost dozvědět se o sobě něco nového, stačí se jen odhodlat a porazit strach. Za ním je krásný svět a mnoho zázraků.

Použité karty: Cosma Visions Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.