Tarotový horoskop na týden 24. 5. 2021– 30. 5. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 24. květen 2021 07:50

Tarotový horoskop 24.5. 2021 – 30.5.2021, 21. TÝDEN – 5 pentaklů: Pozor na nečekané!

BERAN – 4 pentaklů

Berani, šetřete! Tento týden se možná setkáte se situací, která bude posuzovat, jak jste zacházeli se svými hmotnými statky. Pokud dobře, budete oceněni. Pokud ne, budete muset platit.  

BÝK – Královna pentaklů

Býci, hlídejte si své! Pevně si držte to, na čem jste dlouho pracovali, ať už jsou to názory nebo materiálno. Stůjte si za tím, i ve chvíli krize, velmi vám to pomůže.

BLÍŽENCI – Eso holí

Blíženci, vzplaňte! Tento týden se rozpalte! Máte povolení se rozdovádět, vyhodit si z kopýtka nebo se odvážit k něčemu, k čemu nikdy předtím. Možná tím započne nová éra!

RAK – Ďábel

Raci, nenechte se týrat! Nastal čas se uvolnit z pout a odhodit to, co vás už dlouho tíží. Nebojte se to udělat jasně a rázně, děláte to hlavně pro sebe.

LEV – 2 pentaklů

Lvi, přijímejte! Nemusí jít vždycky všechno jen z vás, tento týden vám může hodně pomoct, když přijmete už hotové. I přesto, že to není vaše dílo, bude vám moc ku prospěchu.

PANNA – 3 pentaklů

Panny, pomáhejte! Asi vám to není nutné připomínat, ale tentokrát skutečně můžete pomáhat tam, kde je to nejvíce zapotřebí. Přidejte ruku k dílu a společně se podaří velká věc.

VÁHY – Císařovna

Váhy, otevřete se! Někdo ve vaší blízkosti čeká, až mu ukážete své srdce a sundáte masku, kterou nosíte pro vaši ochranu. Nebojte se toho, co přijde pak, určitě vás to potěší.

ŠTÍR – Páže pentaklů

Štíři, přijměte dar! Tento týden na vás někde čeká cenná nabídka nebo milý dárek. Neváhejte s jeho přijetím, je myšlen dobře a půjde solidně využít.

STŘELEC – 4 holí

Střelci, spojte se! Tento týden nebuďte na řešení svých problémů sami. Zeptejte se na radu, opřete se o rodinu nebo tým, který máte za sebou. Vyřešíte vše mnohem snáz.

KOZOROH – 9 holí

Kozorozi, neohlížejte se! Tento týden si dopřejte čas pro sebe a neberte přitom ohledy na ostatní. Péče o sebe a naplnění vašich potřeb pomůže nakonec i jim.

VODNÁŘ – 4 pohárů

Vodnáři, užívejte si! Tento týden se snažte uvolnit, nic vážného neřešit a užít si chvíli radosti s těmi, které máte rádi. Váš další výkon to jen podpoří.

 RYBY - 7 pentaklů

Ryby, zaberte! Tento týden máte šanci dokončit něco cenného a velkého. Nezastavujte se, dokud to nebude hotové, každá chvilka se počítá.

Použité karty: Vlad Dracula Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.