Tarotový horoskop na týden 25. 10. 2021– 31. 10. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 25. říjen 2021 05:38
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 25.10. 2021 – 31.10.2021, 43. TÝDEN – 5 holí: Zabojujme!

BERAN – 10 holí

Berani, vydržte! Už jen kousek chybí, aby bylo dokončeno dílo, na kterém pracujete. Už není třeba nic vymýšlet, teď už jen dotáhnout některé kroky do konce a vytrvat v úsilí.

BÝK – Poslední soud

Býci, vnímejte! Tento týden na vás čeká důležitá informace nebo znamení, které byste mohli přehlídnout, když se budete dívat jen na svůj původní záměr. Rozhlížejte se!

BLÍŽENCI – Vůz

Blíženci, vyražte! Tento týden buďte stateční a odvážní a rozjeďte něco, co jste dlouho připravovali nebo chtěli. Pusťte se s vervou do každé činnosti a sklidíte úspěch.

RAK – Smrt

Raci, skončete to! Ať už vás vysává nějaká činnost nebo chování člověka blízko vás, udělejte kroky ke změně a nebojte se ani něco skončit. Bude to pro vaše dobro.

LEV – 3 mečů

Lvi, osvoboďte se! Už dlouho vás něco omezuje nebo trápí a tento týden nastal čas s tím hnout. Začněte ale u sebe, odhoďte zbytečné myšlenky a uvolněte emoce. Pak to půjde snáz.

PANNA – 6 pentaklů

Panny, vyrovnejte se! Ať už jsou tím míněny dluhy finanční nebo emoční, tento týden se snažte vrátit všechno do rovnováhy. Zahlaďte každý deficit, uleví se vám.

VÁHY – 10 mečů

Váhy, roztajte! Tento týden bude dobré, když se budete snažit vylézt ze své ulity a nechat se trochu dobýt. Lovci to s vámi tentokrát myslí dobře, otevřete se jim.

ŠTÍR – Prázdná karta

Štíři, věřte! Všechno, co se vám tento týden bude dít má vyšší smysl a i když nebude možná patrný na první pohled, pořád je tam. Najděte ho a nevzdávejte se!

STŘELEC – 6 mečů

Střelci, popojeďte! Na stávajícím místě už vás nic nového nečeká, sbalte si zavazadlo a vyražte novým směrem. Stačí se jen odhodlat a odrazit od břehu.

KOZOROH – 6 pohárů

Kozorozi, nefňukejte! Možná jste plni nostalgie nebo se na vás nahrnuly nečekané emoce. Nepodléhejte jim, nikam vás neposunou, snažte se myslet dopředu.

VODNÁŘ – Rytíř pohárů

Vodnáři, přijímejte! Tento týden můžete dostat novou nabídku, která polechtá vaše city. Berte ji, buďte za ní vděční a naplno ji využijte. Je velmi důležitá pro vaši budoucnost.

 RYBY - Páže mečů

Ryby, nemluvte! Tento týden byste mohli mnohé pokazit komentářem, který není podepřený informacemi a může ublížit. Raději se stáhněte a nekomentujte, co vidíte.

Použité karty: Oppositions Tarot by Lo Scarabeo

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.