Tarotový horoskop na týden 25. 4. 2022– 1. 5. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 25. duben 2022 05:52
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 25. 4. 2022 – 1. 5. 2022, 15. TÝDEN – 4 mečů: Hlavně klid!

BERAN – 3 holí

Berani, stavte! Tento týden to na výsledky moc nevypadá, spíše se snažte pokračovat v započatém díle a dávat cihlu k cihle tak, až nakonec bude stát dům, ze kterého budete mít radost.

BÝK – Eso pentaklů

Býci, chopte se šance! Tento týden před vás někdo postaví velkou příležitost, které bude dobré se chytit. Neodkládejte to, protože už se nebude opakovat.

BLÍŽENCI – Eso holí

Blíženci, sviťte! Tento týden budete mít možnost ukázat, jak velké světlo ve vás skutečně září. Udělejte všechno proto, abyste si ho uvědomili a ostatním pak svítili na cestu.

RAK – Blázen

Raci, osmělte se! Pokud máte nějaké plány, i ty naprosto nereálné, tento týden je zkuste začít. Máte velkou šanci, že se nakonec povedou, ale musíte vyrazit.

LEV – Viselec

Lvi, nepanikařte! Tento týden se asi něco podaří, jak byste chtěli, možná se i zasekne, ale to není důvod k rezignaci. Dejte si chvíli pauzu a pak pokračujte dál.

PANNA – Páže holí

Panny, podumejte si! Tento týden se nemusíte za ničím hnát, spíše se zastavte a uvědomte si, kde právě teď stojíte a jak jste se tam dostali. Teprve pak pokračujte v cestě.

VÁHY – Ďábel

Váhy, nebuďte hnusné! Tento týden budete mít možná sklon k hodnocení či pohrdání. Dejte si na to pozor, protože nikdy nevíte, jaký příběh se pod tím, co vidíte, skrývá.

ŠTÍR – Měsíc

Štíři, sněte! Tento týden si můžete dovolit povznést se nad realitu a nechat věci plynout bez vašeho zásahu. Stáhněte se do sebe a kochejte se světem, který tam naleznete.

STŘELEC – 3 pentaklů

Střelci, chlubte se! Možná jste dokončili něco velkého, nebo máte jen obyčejnou radost z toho, co umíte. Dejte to najevo, nechte se ocenit, bude ještě více ku prospěchu.

KOZOROH – Eso mečů

Kozorozi, myslete! Tento týden vládnete svému rozumu více než kdy jindy, zaměstnejte ho něčím pořádným, co může pomoci ze šlamastyky nejen vám.

VODNÁŘ – 5 pohárů

Vodnáři, zpytujte své svědomí! Něco se vám zřejmě nepovedlo a tento týden to bude znát. Zadívejte se na to a zamyslete se nad tím, jak se z toho poučit pro příště.

 RYBY - 5 mečů

Ryby, obrňte se! Tento týden se na vás bude dobývat někdo nebo něco, co se bude pokoušet nabourat váš klid. Držte se svého a  nedejte se rozhodit.

Použité karty: Nuages Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.