Tarotový horoskop na týden 25. 7. 2022 – 31. 7. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 25. červenec 2022 05:18
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 25. 7. 2022 – 31. 7. 2022, 28. TÝDEN – Spravedlnost

BERAN – Měsíc

Berani, trochu smyslnosti! Snažte se tento týden vnímat sama sebe ve své jedinečnosti a kráse. Pokud se tak cítíte, dávejte to najevo, pokud ne, zapracujte na tom. Nehledě na pohlaví.

BÝK – 7 pohárů

Býci, naciťte si to! Tento týden půjde rozum stranou, mnohem důležitější než intelekt bude to, jak situaci nebo rozhodnutí vnímáte srdcem. Dejte na to!

BLÍŽENCI – 6 pentaklů

Blíženci, počkejte, co vám kdo dá! Snažte se tento týden sami nic nepodnikat a o nic se nestarat. Počkejte, co se stane samo od sebe, to bude to pravé, to využijte.

RAK – 2 pentaklů

Raci, zvažujte! Nemusíte se rozhodovat hned nebo se nechat přinutit si vybrat. Tvařte se jako neviňátko, dejte si čas na rozmyšlenou a pak se teprve vyjádřete.

LEV – Král pohárů

Lvi, bojovně vpřed! Tento týden si nenechte nic líbit. Máte velkou šanci si vydobýt, po čem toužíte, jen je třeba se za to zasadit. Nedejte se zastavit.

PANNA – 7 pentaklů

Panny, do klidu! Tento týden odložte vše, co půjde, a užijte si trochu volna. Nenechte se nutit do žádné práce, všechno počká, hlavně, abyste vy byli v pořádku.

VÁHY – Rytíř holí

Váhy, buďte nafrněné! Tento týden si můžete dovolit nebavit se s každým a vybírat si, co si do života pustíte a co ne. Ukažte nosánek trochu výš než obvykle, a užijte si to.

ŠTÍR – 6 pohárů

Štíři, sdílejte! Tento týden si nenechte nic pro sebe! Můžete se o hodně podělit, ledacos předat a někoho tím poučit i obohatit. Buďte velkorysí!

STŘELEC – Mág

Střelci, čarujte! Všude okolo vás je tolik krásy a magie, že si zaslouží být využita. Jen se dívejte na svět symbolickým pohledem a uvidíte nekonečné množství možností.

KOZOROH – Slunce

Kozorozi, buďte vyzývaví! Nebojte se tento týden předvést, co ve vás je a ukažte všechnu svou krásu a sílu. Když se vyjevíte včas, budete z toho hodně těžit.

VODNÁŘ – Velekněz

Vodnáři, studujte! Tento týden někde okolo vás projde velký učenec, který má pro vás důležitou zprávu. Raději si všímejte a čtěte všechno, nikdy nevíte, z čeho se může vyklubat.

 RYBY - 7 mečů

Ryby, nebraňte se! Tento týden budete čelit velké výzvě, konfliktu nebo i napadení. Nepřilévejte olej do ohně, nechte to projít a jděte dál. Nakonec to nebude tak zlé.

Použité karty: Tarot of Lantern Path

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.