Tarotový horoskop na týden 26. 7. 2021– 1. 8. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 26. červenec 2021 05:14

Tarotový horoskop 26.7. 2021 –1.8.2021, 30. TÝDEN – Král mečů: Ostražitost bude na místě!

BERAN – Král pentaklů

Berani, zastavte se! Tento týden bude důležitá důstojnost a obezřetnost. Snažte se neukvapovat, nezrychlovat a vše si pečlivě promýšlet. Může vám to pomoci k zisku.

BÝK – 6 mečů

Býci, držte směr! Před nedávnem jste se vydali na dlouhou cestu a ještě nejste u cíle. Neopouštějte trasu, pokračujte v díle a držte se toho, proč jste se tudy rozjeli.  

BLÍŽENCI – Síla

Blíženci, nedrážděte! Tento týden bude ve vašem okolí někdo velmi citlivý na vaše narážky. I když to nemyslíte zle, raději se stáhněte, konflikt by byl zbytečný.

RAK – 4 mečů

Raci, pospěte si! Tento týden vám nic neuteče, nemusíte být v první linii. Nechte věci plynout a sami se stáhněte do pozadí, ať můžete nabrat síly. Jistě je budete potřebovat později.

LEV – Blázen

Lvi, vyhlížejte! Někde okolo vás je důležitá možnost, která se k vám pomalu blíží a může vám změnit život. Mějte oči nastražené, abyste jí nepropásli.

PANNA – 2 pohárů

Panny, sbližujte se! Tento týden se setkáte s někým, kdo vás velmi obohatí, když se mu otevřete. Nebojte se důvěřovat, budete mile překvapeni.

VÁHY – Královna holí

Váhy, kochejte se! Už jste toho hodně dosáhli a je na čase dopřát si chvíli na posouzení, kolik toho bylo a co vám to přineslo. Rozhlédněte se a pochvalte se.

ŠTÍR – Velekněz

Štíři, učte se! Tento týden zavadíte o nějaké moudro. Ať už v knize nebo v podobě člověka, do něhož byste to neřekli. Nesuďte a čerpejte informace, které se vám budou hodit.

STŘELEC – 5 holí

Střelci, hrajte si! Tento týden si zablbněte jako malé děti. Uvolněte atmosféru a udělejte něco neadekvátního vašemu věku nebo postavení. Uleví se vám a uděláte někomu radost.

KOZOROH – Prázdná karta

Kozorozi, neřešte! Nejste pány vesmíru a nemusíte mít všechno pod kontrolou. Dejte věcem volný průběh a ony se poskládají samy a nejlépe, jak mohou.

VODNÁŘ – 6 pohárů

Vodnáři, relaxujte! Uvolněte se, nechte se obskakovat, pokud je to možné a nic zásadního neřešte. Kochejte se a radujte se z toho, co máte, to je teď to nejlepší.

 RYBY - 9 pohárů

Ryby, ponořte se! Někde v hlubinách na vás čeká pravý poklad. Ať už se tím myslí vaše duše nebo nedaleký rybník, nebojte se podívat hlouběji, než obvykle. Objevíte nečekané.

Použité karty: Meraki Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.