Tarotový horoskop na týden 27. 9. 2021– 3. 10. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 27. září 2021 05:54
tarot-2114403_1920 Foto: ilustrační, pixabay

Tarotový horoskop 27.9. 2021 – 3.10.2021, 39. TÝDEN – 5 pentaklů: Vždycky je cesta ven!

BERAN – 6 pentaklů

Berani, dávejte! Tento týden budete mít velké zdroje a kolem sebe lidi nebo projekty, které z nich potřebují čerpat. Dělte se, bude to prospěšné pro všechny.

BÝK – 6 pohárů

Býci, uvolněte se! Nemusíte mít vždycky všechno pod kontrolou, můžete si dopřát pauzu. Tento týden je na uvolnění ideální, tak toho využijte.

BLÍŽENCI – 4 mečů

Blíženci, stáhněte se! Tento týden to nebudete vy, kdo rozhoduje. Přijměte to, odpočiňte si a počkejte, až bude situace příznivější.   

RAK – 3 pohárů

Raci, slavte! Snažte se tento týden neřešit nic důležitého, nechte věci plynout a užijte si nějaký mimořádně uvolňující zážitek. Načerpáte tak sílu, která se později bude hodit.

LEV – Velekněžka

Lvi, učte se! Tento týden zřejmě potkáte někoho moudřejšího, než jste vy.  Neuražte se a přijměte od něj cennou radu, kterou sami teď nemůžete vidět.

PANNA – Královna mečů

Panny, odhodlejte se! Čeká na vás neodkladný úkol, který zvládnete, jen pokud se nebudete bát postavit za sebe. Věřte si a zvládnete mnohé.

VÁHY – 5 pohárů

Váhy, nelitujte! Neodmítejte nové příležitosti jen proto, že máte pocit, že ještě nemáte zvládnutou starou bolest. Nechte se převézt na druhý břeh, uleví se vám.

ŠTÍR – Síla

Štíři, předveďte se! Máte před sebou úžasnou možnost, jak prosadit svou a ještě si u toho uchovat image zajímavého člověka. Nepromarněte ji.

STŘELEC – Císařovna

Střelci, vládněte! K dispozici máte veškeré zdroje přesně toho, co potřebujete, tak z toho načerpejte sílu a předejte ji dál. Vaše rozhodnutí nakonec ovlivní mnoho jiných lidí.

KOZOROH – 8 holí

Kozorozi, dívejte se! Tento týden přiletí zajímavá nabídka, kterou máte využít, protože rozpohybuje stojaté vody. Přehlédnout ji nemůžete, stačí na ní jen kývnout.

VODNÁŘ – Král holí

Vodnáři, jednejte! Promysleli jste to už dostatečně, teď je čas na praktické provedení. Nebojte se udělat krok a zrealizovat vaše rozhodnutí. Bude to velké!

 RYBY - Rytíř pohárů

Ryby, počkejte! Tento týden něco důležitého nebude muset rozhodnout vy, ale včas přijde princ, který vám s tím pomůže. Jen mu dejte šanci.

Použité karty: New Babylonian Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.