Tarotový horoskop na týden 28. 2. 2022– 6. 3. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 28. únor 2022 05:39
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 28. 2. 2022 – 6.3.2022, 9. TÝDEN – 10 mečů: Zase vstát!

BERAN – Poslední soud

Berani, těšte se! Tento týden vám spadne z nebe něco, co vám může udělat velkou radost, když nebudete očekávat. Sledujte děje a nesnažte se je jakkoliv ovlivnit a budete mile překvapeni.

BÝK – 9 pentaklů

Býci, zklidněte se! Tento týden máte na přemýšlení a plánování. Otevřete moudrou knihu, nechte si poradit nebo jinak čerpejte důležité informace, které vám později pomohou.e překvapeni.

BLÍŽENCI – 9 mečů

Blíženci, probuďte se! Zlý sen, který možná prožíváte, vyřešíte jen když, se na věc podíváte reálně. Ať už je váš současný pohled příliš růžový nebo černý, je čas prozřít.

RAK – Blázen

Raci, ujeďte! Tento týden nehledejte stabilitu a nesnažte se zadržet proud událostí, který je pro vás ten nejlepší možný. Klidně zavrávorejte, a riskujte. Posune vás to dál.

LEV – 7 mečů

Lvi, odpližte se! Pokud jste udělali nějakou chybku, stáhněte se zpátky a počkejte, až se situace zlepší a mlčte. Na velkolepé přiznání bude ještě čas.

PANNA – 2 mečů

Panny, čekejte! Pravý okamžik jednat se teprve naskytne, zatím sbírejte síly a počkejte, až budou ty správné konstelace. Koncentrace a klid bude vaše velká výhoda.

VÁHY – 3 pohárů

Váhy, slavte! Tento týden nebuďte sami, sdílejte a bavte se s ostatními. Úleva a smích vám pomůže překonat lecjaké starosti a nabrat síly na další důležité kroky.

ŠTÍR – Král pohárů

Štíři, ponořte se! Tento týden bude třeba brát věci vážně a nezůstat na povrchu. Teprve na samém dně zjistíte, o co skutečně jde a budete to moct řešit.

STŘELEC – 6 pentaklů

Střelci, dávejte! Tento týden víc než kdy jindy budete mít co nabízet, tak se o to nebojte a dělte se s ostatními. Vrátí vám to přesně v ten okamžik, kdy to bude nejvíc potřeba.

KOZOROH – Královna mečů

Kozorozi, počítejte s důsledky! Tento týden se ukáže, jak jste jednali v minulosti. Něco, co už jste možná považovali za vyřešené, se znovu vynoří a předloží účet. Přijměte to.      

VODNÁŘ – Vůz

Vodnáři, nedejte se! Tento týden na vás bude asi někdo dorážet, nutit až pronásledovat. Ujeďte mu, nevysvětlujte nic a držte se svého postoje a přesvědčení. Buďte nepolapitelní.

 RYBY - Královna holí

Ryby, vládněte! Nebojte se tento týden jasně a směle vyjádřit, postavte se k problému rázně a každému ukažte svou vůli. Budete z toho těžit vy i oni.

Použité karty: Ask the Witch Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.