Tarotový horoskop na týden 28. 6. 2021– 4. 7. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 28. červen 2021 05:56

Tarotový horoskop 28.6. 2021 – 4.7.2021, 26. TÝDEN – Rytíř holí: Směle kupředu!

BERAN – Císař

Berani, vládněte! Tento týden si nenechte do ničeho mluvit, držte se svého směru a zkuste mít všechno pod kontrolou. Cíl, za kterým jdete, je dobrý a cestu k němu znáte sami nejlíp.

BÝK – 4 pohárů

Býci, všímejte si! Máte sice už dostatek zkušeností i znalostí, hodně jste toho už zvládli, ale nenechte si ujít další příležitost, která vám může zase přinést něco nového.

BLÍŽENCI – 3 mečů

Blíženci, držte se! Tento týden se něco nemusí povést podle vašich představ, možná budete vývojem situace hodně zklamáni. Udržte emoce na uzdě, zase bude líp.

RAK – 10 pohárů

Raci, oslavujte! Snažte se tento týden neřešit nic zásadního, spíš odpočívejte a čerpejte síly. Pokud to bude nutné, pomoci vám může někdo z rodiny, od koho byste to možná nečekali.

LEV – Smrt

Lvi, vážně! Tento týden neriskujte, buďte opatrní a berte vážně to, co se děje, i lidi kolem. Jedině tak z toho můžete vyjít poučení a obohacení.

PANNA – Velekněz

Panny, učte se! Tento týden se setkáte s nějakým dobrým učitelem, který vám vysvětlí nebo ukáže něco, co vám už dlouho vrtá hlavou. Nechte se poučit.

VÁHY – Královna pohárů

Váhy, zklidněte se! Tento týden se snažte být spíše stranou, nevyčuhovat a moc na sebe neupozorňovat. Stažení do sebe můžete přijít na něco hodně zajímavého.

ŠTÍR – Poustevník

Štíři, odejděte! Jestliže se vám situace, v níž jste, nelíbí, nebojte se jí opustit. Své světlo si nesete sebou, kamkoliv jdete, a to je to nejdůležitější.

STŘELEC – 6 mečů

Střelci, nechte se vést! Tento týden se snažte nic neplánovat, nerozhodovat a neovlivňovat. Zkrátka jen následujte směr, který někdo jiný vytýčil. Dostanete se k cíli a v klidu.

KOZOROH – 4 pentaklů

Kozorozi, šetřete! Tento týden buďte opatrní na peníze, nikomu nepůjčujte ani nerozhazujte své úspory za jedinečné příležitosti. Ty se rozplynou a vám nezbyde nic.

VODNÁŘ – 10 holí

Vodnáři, vydržte! Váš cíl už je na dosah a i když je toho na vás hodně, ještě zaberte, abyste vše dotáhli do zdárného konce a nemuseli začínat zase znovu od začátku.

 RYBY - 8 holí

Ryby, ustojte to! Tento týden se toho kolem vás bude dít hodně, nedejte se zastavit ani vyděsit a zvládněte to! Nakonec na sebe budete po právu hrdí.

Použité karty: African Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.