Tarotový horoskop na týden 30. 5. 2022 – 5. 6. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 30. květen 2022 06:06
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 30. 5. 2022 – 5. 6. 2022, 20. TÝDEN – Císař: Vládněme (si)!

BERAN – Luna

Berani, zastavte se! Tento týden vás bude nutit spíš k vnitřní práci a usebrání než k velkým výkonům. Nebojte se věnovat svým pocitům, mohou vám ušetřit hodně práce.

BÝK – Královna pohárů

Býci, dělte se! I tento týden toho budete mít ostatním tolik, co nabídnout. Nemyslete si, že je to málo a směle ukažte, čím můžete být ostatním prospěšní. Ocení to.

BLÍŽENCI – 8 pohárů

Blíženci, všímejte si znamení! Tento týden můžete zažít nějakou posvátnou chvíli, kterou byste mohli propást, když se nebude dívat pod povrch věcí. Zaměřte se na to, co obvykle míjíte.  

RAK – Velekněz

Raci, pomáhejte! Mnoho lidí bude tento týden čekat na to, až jim něco ukážete, řeknete nebo předáte. Vás to moc nestojí a radost ostatních bude nezměrná.              .

LEV – 6 mečů

Lvi, připravte se! Tento týden odstartuje ve vašem životě něco důležitého. Seberte energii i odvahu a počkejte na skutečný začátek vaší nové etapy.

PANNA – Král holí

Panny, poraďte se! Jestliže si tento týden nebudete s něčím vědět rady, nebojte se zeptat. Vždy se najde někdo, kdo bude vědět to, co vám zrovna nebude jasné.

VÁHY – 2 mečů

Váhy, braňte se! Možná vás tento týden někdo napadne, nebo se dostanete omylem do sporu. Nedejte se, taste zbraně, kterých máte dost a směle do útoku.

ŠTÍR – Královna holí

Štíři, obdivujte! Tento týden se setkáte s lidmi, kteří vás očarují nebo poučí. Schovejte na chvíli své ego a nasávejte plnými doušky to, co jinde nenajdete.

STŘELEC – Rytíř mečů

Střelci, všímejte si! Někde kolem vás je připravena příležitost, které se stačí chopit a změní vám život. Dávejte ale dobrý pozor, nebude se opakovat.

KOZOROH – 4 mečů

Kozorozi, nebojujte! Ať už se tento týden zamotáte do čehokoliv, zkuste na to jít mírovou cestou. Zůstaňte v klidu a počkejte, až se bouřka přežene. Nakonec nebude tak zle.

VODNÁŘ – Viselec

Vodnáři, zvedněte se! Ať už vás tento týden porazí cokoliv, zase se zkuste zvednout. Nenechte supi, aby vás oďobávali a ukažte jim, že ještě máte kus síly.

 RYBY - 3 mečů

Ryby, připravte se! Tento týden asi zažijete krušné chvilky, ale když se obrníte předem a promyslíte si, odkud a co by mohlo přijít, nesejmou vás tak, jak by mohly. Přemýšlejte!

Použité karty: Druiden Tarot by Lo Scarabeo

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.