Tarotový horoskop na týden 30. 8. 2021– 5. 9. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 30. srpen 2021 05:59
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 30.8. 2021 – 5.9.2021, 35. TÝDEN – Královna holí: Rozkvět se blíží!

BERAN – Blázen

Berani, skočte! Pokud se už dlouho k něčemu odhodláváte, ale stále se nemůžete rozhodnout, tento týden bude ideální čas na činy. Nebojte se a vyražte za tím, co právě teď nejvíc chcete!

BÝK – 2 pentaklů

Býci, zachovejte klid! Tento týden půjde hlavně o to, nenechat se vyhodit z rovnováhy. Dělejte všechno proto, abyste si udrželi nadhled a nejednali zbrkle.

BLÍŽENCI – Milenci

Blíženci, přitulte se! Tento týden kolem vás bude kroužit někdo, kdo stojí o vaši pozornost a přízeň. Nedělejte drahoty a nechte se hýčkat. Můžete jen získat.

RAK – Mág

Raci, předveďte se! Ukažte, co umíte, vyndejte esa z rukávu. Bude třeba zachovat se obratně a zkušeně, není to nic, co byste nezvládli, jen se toho nebát.

LEV – Eso mečů

Lvi, jednejte! Tento týden nenechte nic náhodě a všechny své kroky si řiďte sami.  Vy nejlépe víte, co chcete a co je pro vás dobré. Tak si za tím jděte!

PANNA – 10 pentaklů

Panny, nedělte se! Sami máte málo a přijde doba, kdy budete potřebovat zásoby. Nerozdávejte unáhleně to, co jste si sami vydřeli a co se bude brzy možná hodit. Ať už je to hmotné či ne.

VÁHY – 3 pohárů

Váhy, spojte se! Ať už budete tento týden řešit cokoliv, snažte se na to nebýt sami. Skupina lidí, kterou kolem sebe máte, vás ráda podpoří, jen si to říct.

ŠTÍR – Rytíř pentaklů

Štíři, nechte se vést! Tento týden bude možná více náchylní vnímat znamení a náznaky, kudy je nejlepší jít.  Nebojte se, nezbláznili jste se, jen pro vás má vesmír důležitou zprávu.

STŘELEC – Král mečů

Střelci, mlčte! Tento týden budete mít víc než kdy jindy sklon říct něco, co by vás mohlo později mrzet. Snažte se ovládnout se, předejte tím velkým problémům.

KOZOROH – 6 pentaklů

Kozorozi, myslete na zítřek! Snažte se dělat si zásoby a dobře počítejte, protože bude čas, kdy to budete potřebovat. Chovejte se jako dobří hospodáři a všechno zvládnete.

VODNÁŘ – Ďábel

Vodnáři, dávejte si pozor! Tento týden můžete snadno sednout někomu na lep. Nenechte se zmanipulovat nebo omezit, neslibujte a buďte nohama na zemi. Tak totiž neuděláte chybu.

 RYBY - Poustevník

Ryby, ohlédněte se! Máte za sebou důležitou zkušenost, která se vám právě teď může hodně hodit. Zamyslete se a využijte ji, ať kvůli poučení nemusíme opakovat stejné chyby pětkrát.

Použité karty: Carlotydes Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.