Tarotový horoskop na týden 31. 1. 2022– 6. 2. 2022

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 31. leden 2022 05:53
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 31. 1. 2021 – 6.2.2022, 5. TÝDEN – Kolo života: Rovnováhu!

BERAN – Měsíc

Berani, jděte do sebe! Tento týden se zamýšlejte nad svými kroky i nad tím, co doopravdy cítíte. Udělejte si v tom pořádek a teprve po tom jednejte, i když to obvykle děláte obráceně.

BÝK – 4 holí

Býci, bavte se! Tento týden nedělejte nic zásadního, odložte úkoly i povinnosti a ulevte si. Potřebujete oddech, který vám později pomůže podat velké výkony.

BLÍŽENCI – Poslední soud

Blíženci, vydechněte! Zkuste tento týden méně organizovat a řešit a více vnímat, co se děje samo a na to potom reagovat. Můžete zažít mnoho zajímavého.

RAK – Rytíř holí

Raci, nedejte se! Jestli máte nějaký cíl, seberte odvahu a síly a neotálejte s konkrétními kroky. Začněte čímkoliv, co vám dává smysl a ostatní už pojede samo.

LEV – 3 holí

Lvi, ukažte se! Je toho ve vás tolik, co můžete dát ostatním a zvlášť tento týden můžete tím, co je pro vás obvyklé, hodně pomoct. Neostýchejte se!

PANNA – 2 holí

Panny, veďte! Tento týden na vás bude závislý někdo, komu budete moct dobře poradit. Ukažte to, co víte, vyražte svou cestou a sledujte, kdo se k vám přidá.

VÁHY – Královna holí

Váhy, důstojně! Tento týden bude třeba dát najevo své názory a budovat pozici. Nenechte se vtáhnout do nějaké hry, která vás není hodná a udržte si nadhled a sebeúctu.

ŠTÍR – 5 holí

Štíři, braňte se! Tento týden na vás bude možná někdo ošklivě útočit. Ať už bude v právu nebo ne, nenechte se tím zastrašit a obhajte si svou pozici. Zvedne se tím vaše cena.

STŘELEC – 10 holí

Střelci, neklesněte! Tento týden bude asi náročný a budete muset ze sebe vydat všechnu sílu. Najděte i její poslední zbytky a dotáhněte to do konce. Nesmíte to vzdát.

KOZOROH – Vůz

Kozorozi, vyražte vpřed! Je před vámi velký cíl a je třeba se za ním vydat. Ihned se zvedněte a jděte za ním. Teď je třeba jednat a nenechat se zastavit.

VODNÁŘ – Císař

Vodnáři, dívejte se! Za sebou máte velkou sílu a oporu, kterou můžete využít, když bude potřeba. Uvědomte si jí, najděte si jí a mějte to na paměti. Brzy se bude hodit.

 RYBY - 6 pohárů

Ryby, hrajte si! Zkuste odložit všechny povinnosti a zahnat těžké myšlenky a užijte si chvilku bez starostí. Vtáhněte do hry i ostatní a bavte se!

Použité karty: Forhaxa Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.