Tarotový horoskop na týden 31. 5. 2021– 6. 6. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 31. květen 2021 06:52

Tarotový horoskop 31.5. 2021 – 6.6.2021, 22. TÝDEN – 7 pentaklů: Sklízejme!

BERAN – Eso pohárů

Berani, čerpejte! Tento týden se dostanete k mocnému a krásnému zdroji, ze kterého můžete čerpat sílu, moudrost a lásku pro mnoho dalších dnů. Nebojte se a berte si!

BÝK – 5 mečů

Býci, opatrně! Jděte si za svým cílem jako by to bylo vaše poslání, ale dávejte pozor, kdo vám ho komplikuje. Možná vám hodí klacek pod nohy, který je třeba opatrně překročit.

BLÍŽENCI – Král mečů

Blíženci, braňte se! Zapojte rozum a postřeh, buďte pohotoví a přesní. Pokud se dostanete do sporu, máte plné právo se bránit. Využijte všechny své komunikační dovednosti.

RAK – Mírnost

Raci, zvolněte! Tento týden se nepřemáhejte, šetřete síly a nechte věci, ať se dějí samy. Snažte se uklidnit a neřešit nic, dokud je to horké. Až to vychladne, půjde to mnohem lépe.

LEV – Král pohárů

Lvi, zastavte se! Tento týden nemusíte nikam spěchat, raději si promyslete další kroky, naplánujte akce a zklidněte mysl. Tak uslyšíte své srdce, které vás bezpečně vede správným směrem.

PANNA – Kolo života

Panny, poddejte se! Tento týden se snažte o ničem velkém nerozhodovat, počkejte, jak to dopadne samo. Jsou věci, s nimiž nepohnete, tak jim nechte vlastní vývoj.  

VÁHY – Císařovna

Váhy, meditujte! Než uděláte tento týden nějaký velký krok, stáhněte se do sebe a přemýšlejte, zda je to pro vás dobře. Teprve, až si to promyslíte, můžete jednat.

ŠTÍR – 6 holí

Štíři, osvoboďte se! Zkuste se tento týden povznést nad všechno, co vás tíží a dopřát si chvíli klidu. Odleťte si od problému, pohled z výšky vám jedině prospěje.  

STŘELEC – 9 pentaklů

Střelci, dělte se! Pokud máte své zdroje jisté a víte o někom, komu by pomohly, neváhejte se rozdělit. Nakonec z toho budete mít větší prospěch vy než obdarovaný.

KOZOROH – Královna pohárů

Kozorozi, milujte! Tento týden otevřete své srdce a těšte se  z maličkostí. Radost vám může udělat i drobnost, kterou zacítíte nebo spatříte.

VODNÁŘ – 4 pentaklů

Vodnáři, obrňte se! Tento týden se vás bude snažit něco rozhodit a vy se nemáte nechat. Zpevněte se, opřete se o své vnitřní hradby a nedovolte nikomu je prolomit.  

 RYBY - Měsíc

Ryby, ponořte se! Někde hluboko ve vás je informace, která se chce dostat na povrch. Snažte se jí objevit, může vám hodně pomoci.

Použité karty: Rumi Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.