Tarotový horoskop na týden 31. 5. 2021– 6. 6. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 7. červen 2021 06:13

Tarotový horoskop 7.6. 2021 – 13.6.2021, 23. TÝDEN – Královna holí: Okázale vpřed!

BERAN – Páže pentaklů

Berani, přijměte zprávu! Tento týden se vám bude snažit někdo říct něco podstatného. Neuhýbejte mu jen proto, že se bojíte, co by to mohlo být.

BÝK – 7 holí

Býci, vzhůru! Už dlouho pracujete na něčem, co teď vyrůstá a může plodit. Pečujte o to dál, ale začněte to už i používat. Oboje je dobře.

BLÍŽENCI – 9 pentaklů

Blíženci, soustřeďte se! Už jste toho hodně vybudovali, teď je na čase se zaměřit na cíl. Použijte všechno, co máte a dotáhněte do konce své záměry.

RAK – Prázdná karta

Raci, těšte se! Tento týden se může stát skutečně cokoliv, hlavně to, co nemáte v plánu. Nebojte se, je to i tak pro vaše dobro, jen se to nemá předvídat.

LEV – Eso pentaklů

Lvi, hledejte! Někde kolem vás je připraven poklad k vyzvednutí. Stačí se jen dobře dívat a pak vyvinout úsilí pro jeho vykopání. Sloužit vám může dlouho.

PANNA – 2 pohárů

Panny, otevřete se! Snažte se tento týden lépe komunikovat a více odhalovat svým blízkým. Mohou vám velmi pomoci nebo „jen“ potěšit vaše srdce.

VÁHY – Král pohárů

Váhy, projevte se! Tento týden na vás čeká nějaký zkouška, v níž můžete uspět jen, když budete sami sebou. Ukažte své srdce a dostanete velkou odměnu.

ŠTÍR – Velekněz

Štíři, učte se! Tento týden dostanete velkou lekci, kterou když pochopíte, můžete do budoucna dobře využít. Když ne, zbytečně se zaseknete v egu.

STŘELEC – 8 mečů

Střelci, prozřete! Tento týden pochopíte, že to co vám brání, je jen ve vás a že z bludného kruhu vede snadná cesta ven. Stačí se jen přestat prát se sebou samým.

KOZOROH – 4 pohárů

Kozorozi, stabilizujte se! Tento týden s vámi budou házet emoce a budete mít tendence dělat špatná rozhodnutí. Zklidněte se a pak teprve jednejte.

VODNÁŘ – 5 pohárů

Vodnáři, vystupte ze tmy! Tento týden budete mít sklon se schovávat a podléhat smutku. Zkuste se odhodlat k činům a vylézt ze samoty, která teď není prospěšná. 

 RYBY - Královna mečů

Ryby, uvolněte se! Tento týden můžete být stažení svými strachy a hlavou, která si je snaží vysvětlit. Otevřete se a poznáte, že s city a intuicí vám to jde mnohem snáz.

Použité karty: Night and Sun Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.